| Mahsulot nomi | Konditsioner uchun 120V silikon kauchuk karterli isitgich |
| Materiallar | silikon kauchuk |
| Kuchlanishi | 110V-240V |
| Quvvat | moslashtirilgan |
| Kamar kengligi | 14 mm yoki 20 mm |
| Kamar uzunligi | moslashtirilgan |
| Qo'rg'oshin simining uzunligi | standart uzunlik 1000 mm yoki moslashtirilgan |
| Terminal turi | moslashtirilgan |
| Ulagich usuli | bahor |
| Paket | bitta isitgich va bitta sumka |
| Jingwei isitgichi zavod bo'lib, silikon kauchuk isitgichlar uchun 25 yildan ortiq vaqtdan beri ishlab kelmoqda, bizning silikon karterli isitgichimiz kengligi 14 mm yoki 20 mm ga teng, ko'pchilik shaxsiy kompressor uchun 14 mm karterli isitish kamarini tanlaydi, agar kamar kuchi juda katta bo'lsa, 20 mm kamar kengligi yaxshiroq bo'ladi. Chunki juda yuqori harorat silikon qarish tezligini tezlashtiradi. *** Izoh *** 1. 2 yadroli isitish kamarining kengligi 14 mm, maksimal quvvat esa 100 Vt/metr 2. 4 yadroli isitish kamarining kengligi 20 mm, 25 mm va 30 mm, maksimal quvvat esa 150 Vt/metr | |
Silikon kauchuk karter isitgichlarining vazifasi sovuq moy bilan ishga tushishni bartaraf etish va kompressorning ishlash muddatini oshirishdir.
Jingwei isitgichi kompressorlar va karterlar uchun standart isitgichlar qatoriga ega, masalan, alyuminiy qismdagi isitish kabeli va silikon isitgich kamariga ega issiqlik nasoslari uchun. Biz boshqa uzunlik va vattlarni ham yetkazib berishimiz mumkin.
-50°C dan 200°C gacha bo'lgan atrof-muhit haroratiga bardosh beradi. Isitgichlar kompressorning karteriga o'rnatish uchun spiral prujina bilan ta'minlangan.
Agar sizda kompressorlarning krank korpusli isitgichi bo'yicha maxsus ehtiyojingiz bo'lsa, maxsus tayyorlangan yechim uchun biz bilan bog'laning.
1. Isitgichning ehtiyojlariga qarab erkin egilib, shamollang, bo'sh joy egallaydi
2. Oddiy va tez o'rnatish
3. Isitish korpusi silikon izolyator bilan qoplangan
4. Qalay misdan yasalgan to'qilgan mato mexanik shikastlanishning oldini olish ta'siriga ega va yerga elektr tokini ham o'tkazishi mumkin
5. Namlikdan butunlay saqlaning
6. U kerakli uzunlikka muvofiq tayyorlanishi mumkin
7. Asosiy sovuq uchi
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.














