| Mahsulot nomi | 122mm X 60mm Yarim egri infraqizil keramik panelli isitgich |
| Materiallar | Keramika |
| Kuchlanishi | 12V-480V, sozlanishi mumkin |
| Vatt quvvati | 125-1500 Vt yoki moslashtirilgan |
| Shakl | Yassi/Egri/Lampochka |
| Chidamli sim elementi | Ni-Cr yoki FeCr |
| Foydali to'lqin diapazoni | 2 dan 10 um gacha |
| O'rtacha ishlash muddati | Sharoitlarga qarab 20 000 soatgacha |
| Ichki termojuft | K yoki J turi |
| Foydalanish | Infraqizil keramik isitgich |
| Sovuq hududlar | Uzunlik va diametrga bog'liq 5-25 mm |
| Tavsiya etilgan nurlanish masofasi | 100 mm dan 200 mm gacha |
| Paket | bitta isitgich bitta quti bilan |
| Rang | qora, oq, sariq |
| Infraqizil keramik isitgichning standart o'lchami 1. 60 * 60 mm2. 120mmx60mm3. 122mmx60mm 4. 120 mm * 120 mm5. 122mm*122mm6. 240 mm * 60 mm 7. 245mm*60mm K yoki J tipidagi termojuft bilan | |
Kerakli keramik materiallarga to'liq integratsiyalashgan rezistiv issiqlik o'tkazgichlariKeramik infraqizil isitgichlarIssiqlik o'tkazgichning ishlash muddati uzaytiriladi va u keramikaga to'liq singib ketganligi sababli qizib ketishining oldini oladi, bu esa issiqlik o'tkazgichning energiyasini atrofdagi materialga o'tkazish imkonini beradi. Infraqizil nurlanishning oldindan belgilangan diapazonida issiqlik o'tkazgichni joylashtirish uchun ishlatiladigan material radioaktiv faol, izolyatsiyalangan va yaxshi singdirishga ega bo'lishi kerak. Ushbu talabni qondirish uchun keramik infraqizil isitgichlar turli geometrik shakllarda ishlab chiqarilishi mumkin.
Thekeramik infraqizil isitgich yostig'ining asosiy korpusi isitish spiralini o'z ichiga oladi va uning yuzasining bir qismini nurli sirt sifatida ishlatadi. Yana bir variant - termojuftni o'rnatishkeramik infraqizil isitgich plitasi.
1. Elektr uzatish liniyasida ko'milgan quyma, oksidlanish yo'q, zarbaga chidamlilik, doimiy ishlash muddati, monomerning haroratini boshqarishi mumkin, shuningdek, tartibga solinishi va qizdirilishi mumkin, zich joylashuv, yuqoriga va pastga chap va o'ngga, yanada ideal bir xil haroratga, bir xil haroratga, rangsiz sirga erishish mumkin.
2. TheInfraqizil keramik panelli isitgichsanoat standart o'lchamiga ega va isitish yuzasidagi isitish simi boshqa modellarning simlariga mos keladi
3. Yuqori issiqlikka chidamlilik, yuqori harorat yorilib ketmaydi, xavfsiz va ishonchli. Bo'sh issiqlik izolyatsiyasi, issiqlik tezlashishi.
4. Loyihalash quvvati 650 Vt dan 1600 Vt gacha, ish harorati qanchalik yuqori bo'lsa, 900 ℃ va issiqlik quvvatining zichligi 68 kVt/m² ni tashkil qiladi.
5. Egri sirt dizayni isitgichning orqa tomoni va o'rnatish holati orasidagi masofani oshiradi, shuningdek, yumaloq yoki egri isitish tizimlarini o'rnatishni osonlashtiradi.Infraqizil keramik isitgichkeramik infraqizil isitgichlar sohasida uzoq tarixga ega va uning ishlashi juda barqaror.
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314











