| Mahsulot nomi | 220V SS304 havo bilan qoplangan quvurli isitgich |
| Kuchlanishi | 110V 220V 380V |
| Quvvat | moslashtirilgan |
| Materiallar | zanglamaydigan po'lat 304 |
| Shakl | to'g'ri, U, W yoki boshqa shakl |
| Hajmi | moslashtirilgan |
| Quvur diametri | 6.5 mm, 8.0 mm, 10.7 mm |
| Sertifikatlash | CE, CQC |
| 1. Finli quvurli isitgichning spetsifikatsiyasi mijozning talablariga muvofiq sozlanishi mumkin, shakli bizda tekis, U shakli, M shakli va boshqa maxsus shakllar mavjud. Hajmi / quvvati / kuchlanishi loyihalashtirilishi mumkin, iltimos, so'rovdan oldin bizga o'lchamini, asl namunalarini yoki chizmasini yuboring. 2. JINWEI isitgichi professional isitish elementlari fabrikasi bo'lib, bizda isitgich buyurtmasi bo'yicha 25 yildan ortiq tajribamiz bor, bizning asosiy mahsulotlarimiz deforst isitgichi, pech isitgichi, elektr isitish trubkasi, alyuminiy folga isitgichi, drenaj isitgichi, karter isitgichi, silikon isitish kamari va boshqalar. Agar sizda isitgich haqida biron bir shubha bo'lsa, istalgan vaqtda biz bilan bog'lanishingiz mumkin. | |
Qanotsimon elektr isitish trubkasini tashkil etuvchi komponentlar korpus uchun metall quvurlar (temir yoki zanglamaydigan po'lat), yuqori haroratli magniy oksidi kukuni uchun issiqlik o'tkazgichlari, isitish yadrosi uchun qarshilik simi va trubka korpusiga o'ralgan issiqlik qabul qilgich uchun metall po'lat chiziqlardir. Bu komponentlarning barchasi aniq ishlov beriladi va qattiq sifat nazorati tekshiruvlaridan o'tkaziladi.
Qanotli trubkali isitgich quruq yonish elektr isitish trubasining bir turidir. Quruq yonish elektr isitish trubalarining ikkita asosiy turi mavjud: qolip bilan isitish va havo bilan quruq yonish. Qanotli trubkali isitgichning havo bilan quruq yonishi havo issiqlik o'tkazuvchanligidan to'sib qo'yilganda yuzaga keladi, bu esa trubaning issiqlikni tarqatish qobiliyatiga ta'sir qiladi va o'z navbatida uning xizmat muddatini qisqartiradi. Shuning uchun, elektr transport vositasining issiqlikni tarqatish qobiliyatini oshirish uchun,
Statsionar va harakatlanuvchi havoni isitish, masalan, pechlar, elektr shkaflar, pechlar, pech izolyatsiyasi, konditsioner uskunalari, isitgichlar, tunnel isitish, avtomobilsozlik, to'qimachilik, issiqxona, oziq-ovqat, puflovchi radiatorlar, ferma quritish uskunalari, havo kanallari isitgichlari va boshqalar.
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.














