Mahsulot parametrlari
| Mahsulot nomi | 24-00006-20 Sovutgichli idish uchun muzdan tushirish isitgichi |
| Namlik holati izolyatsiyasiga chidamlilik | ≥200MΩ |
| Nam issiqlik sinovidan keyin izolyatsiya qarshiligi | ≥30MΩ |
| Namlik holatidagi oqish oqimi | ≤0.1mA |
| Yuzaki yuk | ≤3.5W/sm2 |
| Quvur diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm va boshqalar. |
| Shakl | tekis, U shakli, W shakli va boshqalar. |
| Suvdagi qarshilik kuchlanishi | 2000V/min (normal suv harorati) |
| Suvdagi izolyatsiyalangan qarshilik | 750 MOhm |
| Foydalanish | Muzdan tushirish isitish elementi |
| Quvur uzunligi | 300-7500 mm |
| Qo'rg'oshin simining uzunligi | 700-1000 mm (maxsus) |
| Tasdiqlashlar | CE/ CQC |
| Terminal turi | Moslashtirilgan |
| 24-00006-20 Sovutgichli konteynerlarni muzdan tushirish uchun isitgich, 230V 750W isitgich elementi asosan sovutgichli yuk tashish konteynerlarida ishlatiladi. Plitalar materiali: SS304L Isitish trubkasi diametri: 10,7 mm Tashqi ko'rinish effektlari: biz ularni to'q yashil yoki och kulrang yoki qora rangda qilishimiz mumkin. | |
Mahsulot konfiguratsiyasi
Sovutgich deb nomlanuvchi elektr isitish elementizanglamaydigan po'latdan yasalgan muzdan tushirish isitgichiorol shkaflari, displeylar va turli xil sovutish xonalari kabi sovutish uskunalarini muzdan tushirish uchun maxsus yaratilgan. Muzdan tushirish vazifasini bajarish uchun uni suv yig'uvchi korpusga, kondensatorning qanotlariga va havo sovutgichiga osongina kiritish mumkin. Ajoyib muzdan tushirish va isitish imkoniyatlari, barqaror elektr xususiyatlari, yuqori izolyatsiyaga chidamliligi, korroziyaga chidamliligi, qarishga qarshiligi, yuqori ortiqcha yuklanish qobiliyati, kichik oqish oqimi, barqarorligi, ishonchliligi va uzoq xizmat muddati sovuq xona isitish elementining xususiyatlari hisoblanadi.
Ishlab chiqarishda alyuminiy qoplama materiallari, Incoloy840, 800, zanglamaydigan po'lat 304, 321 va 310S ishlatiladi.Konteynerni muzdan tushirish isitgichlariBundan tashqari, tugatish uslublarining keng doirasi taklif etiladi.
Havo sovutgichli model uchun muzdan tushirish isitgichi
Mahsulotning afzalliklari
1. Sovuq xonani muzdan tushirish isitgichlari asosan havo sovutgichlari, muzlatgichlar, muzlatgichlar va boshqalar kabi sovutish uskunalarida qo'llaniladi.
2. Yaxshi izolyatsiyaga va suv o'tkazmaydigan xususiyatlarga ega.
3. Muzdan tushirish isitgichi trubkasini ishlab chiqarishda odatda yaxshi korroziyaga ega bo'lgan 304 zanglamaydigan po'latdan foydalaniladi.
4. Sovutgichni muzdan tushirish isitgichining xususiyatlari (naycha diametri, shakli, uzunligi, quvvati va kuchlanishi) mijozning talablariga muvofiq sozlanishi mumkin.
Ishlab chiqarish jarayoni
Xizmat
Rivojlantiring
mahsulot xususiyatlari, chizmasi va rasmini oldi
Iqtiboslar
Menejer so'rovni 1-2 soat ichida qaytaradi va narx taklifini yuboradi
Namunalar
Bluk ishlab chiqarishdan oldin mahsulot sifatini tekshirish uchun bepul namunalar yuboriladi
Ishlab chiqarish
mahsulot spetsifikatsiyasini yana tasdiqlang, keyin ishlab chiqarishni tashkil qiling
Buyurtma
Namunalarni tasdiqlaganingizdan so'ng buyurtma bering
Sinov
Bizning QC guruhimiz yetkazib berishdan oldin mahsulot sifatini tekshiradi
Qadoqlash
kerak bo'lganda mahsulotlarni qadoqlash
Yuklanmoqda
Tayyor mahsulotlarni mijozning konteyneriga yuklash
Qabul qilinmoqda
Buyurtmangizni qabul qildik
Nima uchun bizni tanlang
•25 yillik eksport va 20 yillik ishlab chiqarish tajribasi
•Zavod taxminan 8000 m² maydonni egallaydi
•2021-yilda barcha turdagi ilg'or ishlab chiqarish uskunalari, jumladan, kukunli to'ldirish mashinasi, quvurlarni qisqartirish mashinasi, quvurlarni bükme uskunalari va boshqalar almashtirildi.
•o'rtacha kunlik ishlab chiqarish taxminan 15000 dona
• Turli xil kooperativ mijozlar
•Moslashtirish sizning talabingizga bog'liq
Sertifikat
Tegishli mahsulotlar
Zavod rasmi
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














