Mahsulot parametrlari
| Mahsulot nomi | 24-66605-00 Sovutgichli konteynerlarni muzdan tushirish isitgichi |
| Namlik holati izolyatsiyasiga chidamlilik | ≥200MΩ |
| Nam issiqlik sinovidan keyin izolyatsiya qarshiligi | ≥30MΩ |
| Namlik holatidagi oqish oqimi | ≤0.1mA |
| Yuzaki yuk | ≤3.5W/sm2 |
| Quvur diametri | 10,7 mm |
| Shakl | tekis, U shakli, W shakli va boshqalar. |
| Suvdagi qarshilik kuchlanishi | 2000V/min (normal suv harorati) |
| Suvdagi izolyatsiyalangan qarshilik | 750 MOhm |
| Foydalanish | Muzdan tushirish isitish elementi |
| Quvur uzunligi | 300-7500 mm |
| Qo'rg'oshin simining uzunligi | 700-1000 mm (maxsus) |
| Tasdiqlashlar | CE/ CQC |
| Terminal turi | Moslashtirilgan |
| Isitgich elementi 24-66605-00Sovutgichli konteynerni muzdan tushirish isitgichi460V 450W Ushbu mahsulot bizning tayyor mahsulotimiz, agar sizda biron bir qiziq narsa bo'lsa, iltimos, bog'laning va sinov uchun namunani so'rang. Materiallar: SS304 + MgO + Silikon qo'rg'oshin simlari | |
Mahsulot konfiguratsiyasi
Thekonteynerni muzdan tushirish isitgich elementiasosan elektr isitish simiga asoslangan zanglamaydigan po'latdan yasalgan eritish isitish trubkasi. Sovutgich ichidagi suv oxir-oqibat bug'latgich ishlayotganida uning yuzasida qalin muz qatlamiga aylanadi. Muzning juda past issiqlik o'tkazuvchanligi tufayli muzlatgichning sovutish samaradorligi sezilarli darajada pasayadi. Natijada, muzlatgichning eritish isitgich elementi o'z vaqtida eritishi kerak.
Havo sovutgichli model uchun muzdan tushirish isitgichi
Mahsulotning afzalliklari
1. Yaxshi muzdan tushirish va isitish effekti
2. Korroziyaga chidamli va qarishga qarshi,
3. Uzoq umr Ish vaqti,
4. Tez issiqlik almashinuvi tezligi
5. Barqarorlik va ishonchlilik
Ishlab chiqarish jarayoni
Xizmat
Rivojlantiring
mahsulot xususiyatlari, chizmasi va rasmini oldi
Iqtiboslar
Menejer so'rovni 1-2 soat ichida qaytaradi va narx taklifini yuboradi
Namunalar
Bluk ishlab chiqarishdan oldin mahsulot sifatini tekshirish uchun bepul namunalar yuboriladi
Ishlab chiqarish
mahsulot spetsifikatsiyasini yana tasdiqlang, keyin ishlab chiqarishni tashkil qiling
Buyurtma
Namunalarni tasdiqlaganingizdan so'ng buyurtma bering
Sinov
Bizning QC guruhimiz yetkazib berishdan oldin mahsulot sifatini tekshiradi
Qadoqlash
kerak bo'lganda mahsulotlarni qadoqlash
Yuklanmoqda
Tayyor mahsulotlarni mijozning konteyneriga yuklash
Qabul qilinmoqda
Buyurtmangizni qabul qildik
Nima uchun bizni tanlang
•25 yillik eksport va 20 yillik ishlab chiqarish tajribasi
•Zavod taxminan 8000 m² maydonni egallaydi
•2021-yilda barcha turdagi ilg'or ishlab chiqarish uskunalari, jumladan, kukunli to'ldirish mashinasi, quvurlarni qisqartirish mashinasi, quvurlarni bükme uskunalari va boshqalar almashtirildi.
•o'rtacha kunlik ishlab chiqarish taxminan 15000 dona
• Turli xil kooperativ mijozlar
•Moslashtirish sizning talabingizga bog'liq
Sertifikat
Tegishli mahsulotlar
Zavod rasmi
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














