Mahsulot parametrlari
| Mahsulot nomi | 245X60 mm infraqizil keramik isitgich paneli |
| Materiallar | Keramika |
| Kuchlanishi | 12V-480V, sozlanishi mumkin |
| Vatt quvvati | 125-1500 Vt yoki moslashtirilgan |
| Shakl | Yassi/Egri/Lampochka |
| Chidamli sim elementi | Ni-Cr yoki FeCr |
| Foydali to'lqin diapazoni | 2 dan 10 um gacha |
| O'rtacha ishlash muddati | Sharoitlarga qarab 20 000 soatgacha |
| Ichki termojuft | K yoki J turi |
| Foydalanish | Infraqizil keramik isitgich |
| Sovuq hududlar | Uzunlik va diametrga bog'liq 5-25 mm |
| Tavsiya etilgan nurlanish masofasi | 100 mm dan 200 mm gacha |
| Paket | bitta isitgich bitta quti bilan |
| Rang | qora, oq, sariq |
| Infraqizil keramik isitgichning standart o'lchami 1. 60 * 60 mm2. 120mmx60mm3. 122mmx60mm 4. 120 mm * 120 mm5. 122mm*122mm6. 240 mm * 60 mm 7. 245mm*60mm K yoki J tipidagi termojuft bilan | |
Mahsulot konfiguratsiyasi
Keramik infraqizil isitish plitasiRadiator keramik ichi bo'sh shakllantirish jarayoni orqali quyiladi va havo emissiya yuzasi va orqa o'rtasida issiqlik izolyatsiya materiali sifatida ishlatiladi. Qattiq radiator bilan solishtirganda, oldindan qizdirish vaqti nisbatan qisqaradi.Infraqizil keramik isitgich panelimaksimal ish harorati 630 ° C, o'rtacha sirt elektr quvvati zichligi 38,4 kVt/m² gacha va isitish quvvati diapazoni 60 Vt dan 600 Vt gacha.
Mahsulotlar xususiyati
1. Standart dizayn: Ish kuchlanishi 230 volt, keramik ichi bo'sh quyma jarayonida quyish, sim uzunligi 85 mm.
2. O'rnatilgan termojuft radiatori: O'rnatilgan K tipidagi (NiCr-Ni) termojuft modeli T-HFS,T-HFS/ 1,T-HFS/2,T-HFS/4, termojuft ulanish simining uzunligi 100 mm.
3. Moslashtirilgan: Maxsus quvvat, maxsus ish kuchlanishi, kengaytirilgan sim, "O" tipidagi sim ulagichi
Mahsulot ilovalari
1. Kislota va ishqoriy muhitda isitish (masalan, poyabzalni qayta ishlash, lenta, kontrplakni isitish).
2. Katta o'choq korpusining tebranishi yoki ta'siri (masalan: vakuumli plastik mashina, issiq presslash mashinasi)
3. Qisqa masofali tez isitish (masalan: bosma siyoh quritish pechi, elektron platani ta'mirlash stoli, elektr isitish stoli). Va infraqizil nurlanishli isitishning boshqa sohalari.
Ishlab chiqarish jarayoni
Xizmat
Rivojlantiring
mahsulot xususiyatlari, chizmasi va rasmini oldi
Iqtiboslar
Menejer so'rovni 1-2 soat ichida qaytaradi va narx taklifini yuboradi
Namunalar
Bluk ishlab chiqarishdan oldin mahsulot sifatini tekshirish uchun bepul namunalar yuboriladi
Ishlab chiqarish
mahsulot spetsifikatsiyasini yana tasdiqlang, keyin ishlab chiqarishni tashkil qiling
Buyurtma
Namunalarni tasdiqlaganingizdan so'ng buyurtma bering
Sinov
Bizning QC guruhimiz yetkazib berishdan oldin mahsulot sifatini tekshiradi
Qadoqlash
kerak bo'lganda mahsulotlarni qadoqlash
Yuklanmoqda
Tayyor mahsulotlarni mijozning konteyneriga yuklash
Qabul qilinmoqda
Buyurtmangizni qabul qildik
Nima uchun bizni tanlang
•25 yillik eksport va 20 yillik ishlab chiqarish tajribasi
•Zavod taxminan 8000 m² maydonni egallaydi
•2021-yilda barcha turdagi ilg'or ishlab chiqarish uskunalari, jumladan, kukunli to'ldirish mashinasi, quvurlarni qisqartirish mashinasi, quvurlarni bükme uskunalari va boshqalar almashtirildi.
•o'rtacha kunlik ishlab chiqarish taxminan 15000 dona
• Turli xil kooperativ mijozlar
•Moslashtirish sizning talabingizga bog'liq
Sertifikat
Tegishli mahsulotlar
Zavod rasmi
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












