Mahsulot parametrlari
| Mahsulot nomi | 2500W Fin isitish elementi havo isitgichi |
| Namlik holati izolyatsiyasiga chidamlilik | ≥200MΩ |
| Nam issiqlik sinovidan keyin izolyatsiya qarshiligi | ≥30MΩ |
| Namlik holatidagi oqish oqimi | ≤0.1mA |
| Yuzaki yuk | ≤3.5W/sm2 |
| Quvur diametri | 6.5 mm, 8.0 mm va boshqalar |
| Shakl | To'g'ri, U shakli, W shakli yoki moslashtirilgan |
| Qarshilik kuchlanishi | 2000V/min |
| Izolyatsiyalangan qarshilik | 750 MOhm |
| Foydalanish | Finli isitish elementi |
| Terminal | Kauchuk bosh, gardish |
| Uzunlik | Moslashtirilgan |
| Tasdiqlashlar | CE, CQC |
| Biz odatda tekis, U shakli, W shakli bilan ishlab chiqaradigan qanotli havo isitish elementining shakli, shuningdek, zarur bo'lganda ba'zi maxsus shakllarni ham sozlashimiz mumkin. Ko'pgina mijozlar naycha boshini flanj bo'yicha tanlaydilar, agar siz qanotli havo isitgich elementlarini jihoz sovutgichida yoki boshqa muzdan tushirish uskunalarida ishlatgan bo'lsangiz, ehtimol siz bosh muhrini silikon kauchuk bilan tanlashingiz mumkin, bu muhrlash usuli eng yaxshi suv o'tkazmaydigan xususiyatga ega. | |
Mahsulot konfiguratsiyasi
Fin isitish elementi havo isitgichi an'anaviy isitish quvurlari yuzasiga o'rnatilgan uzluksiz spiral qanotlarni qo'shish orqali issiqlik tarqalishiga erishadi. Radiator sirt maydonini sezilarli darajada oshiradi va havoga tezroq o'tish imkonini beradi, shu bilan sirt elementlarining haroratini pasaytiradi. Qanotli quvurli isitgichlar turli shakllarda sozlanishi mumkin va to'g'ridan-to'g'ri suv, moy, erituvchilar va ishlov berish eritmalari, eritilgan materiallar, havo va gazlar kabi suyuqliklarga botirilishi mumkin. Yupqa havo isitgich elementi zanglamaydigan po'latdan yasalgan materialdan yasalgan bo'lib, u yog', havo yoki shakar kabi har qanday modda yoki moddani isitish uchun ishlatilishi mumkin.
Shaklni tanlang
Mahsulotning afzalliklari
1: Tanlangan temir, 201 zanglamaydigan po'lat, 304 zanglamaydigan po'lat, bardoshli, yuqori haroratga chidamlilik
2: Magniy oksidi kukuni yonishga chidamli, yuqori izolyatsiya ko'rsatkichlariga va tez isitishga ega
3: Nozik issiqlik qabul qilgich, kodlash dizayni, mexanik ishlov berish va o'rash, bir xil isitish
4: Brendli elektr isitish simi, yuqori haroratga chidamlilik, oksidlanishga chidamlilik, bardoshli
Ishlab chiqarish jarayoni
Xizmat
Rivojlantiring
mahsulot xususiyatlari, chizmasi va rasmini oldi
Iqtiboslar
Menejer so'rovni 1-2 soat ichida qaytaradi va narx taklifini yuboradi
Namunalar
Bluk ishlab chiqarishdan oldin mahsulot sifatini tekshirish uchun bepul namunalar yuboriladi
Ishlab chiqarish
mahsulot spetsifikatsiyasini yana tasdiqlang, keyin ishlab chiqarishni tashkil qiling
Buyurtma
Namunalarni tasdiqlaganingizdan so'ng buyurtma bering
Sinov
Bizning QC guruhimiz yetkazib berishdan oldin mahsulot sifatini tekshiradi
Qadoqlash
kerak bo'lganda mahsulotlarni qadoqlash
Yuklanmoqda
Tayyor mahsulotlarni mijozning konteyneriga yuklash
Qabul qilinmoqda
Buyurtmangizni qabul qildik
Nima uchun bizni tanlang
•25 yillik eksport va 20 yillik ishlab chiqarish tajribasi
•Zavod taxminan 8000 m² maydonni egallaydi
•2021-yilda barcha turdagi ilg'or ishlab chiqarish uskunalari, jumladan, kukunli to'ldirish mashinasi, quvurlarni qisqartirish mashinasi, quvurlarni bükme uskunalari va boshqalar almashtirildi.
•o'rtacha kunlik ishlab chiqarish taxminan 15000 dona
• Turli xil kooperativ mijozlar
•Moslashtirish sizning talabingizga bog'liq
Sertifikat
Tegishli mahsulotlar
Zavod rasmi
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














