| Mahsulot nomi | 38 * 38CM alyuminiy quyma isitgichlar plitasi |
| Namlik holati izolyatsiyasiga chidamlilik | ≥200MΩ |
| Nam issiqlik sinovidan keyin izolyatsiya qarshiligi | ≥30MΩ |
| Namlik holatidagi oqish oqimi | ≤0.1mA |
| Yuzaki yuk | ≤3.5W/sm2 |
| Hajmi | 380 * 380 mm |
| Kuchlanishi | 110-230V |
| Suvdagi qarshilik kuchlanishi | 2000V/min (normal suv harorati) |
| Suvdagi izolyatsiyalangan qarshilik | 750 MOhm |
| Foydalanish | alyuminiy issiq plita |
| Boshqa plastinka o'lchami | 290 * 380 mm, 400 * 500 mm, 400 * 600 mm va boshqalar. |
| Alyuminiy quyma isitgichlar alyuminiy quymalarni qolip orqali quyish orqali ishlab chiqariladi va issiqlik quvurlari mashinaga joylashtiriladi, bizda 290 * 380, 380 * 380, 400 * 500, 400 * 600, 500 * 700, 600 * 800 mm va boshqalar kabi ba'zi zaxiralar mavjud. Bundan tashqari, bizda 1000 * 1200 mm, 1000 * 1500 mm, 600 * 1200 mm kabi katta o'lchamdagi alyuminiy isitish plitalari ham mavjud. Alyuminiy isitgich plitasi asosan issiqlik press mashinasi, gidravlik mashinalar va quyma kalıplama mashinalari uchun qo'llaniladi. | |
Alyuminiy quyma isitgich plitasi issiqlikni teng ravishda o'tkazishda yuqori samarali hisoblanadi. Uning ish harorati odatda 400-500 C ni tashkil qiladi, agar uning yuzasiga harorat o'lchagich o'rnatilsa va ichkariga infraqizil issiqlik bosilsa, elektr energiyasi sarfi avvalgidan 30% kamroq bo'lishi mumkin.
1. quvurli elektr isitish elementini isitish materiali va izolyator sifatida oladi, kerakli shaklga keltirgandan so'ng, u qoliplarga solinadi va keyin standart quyma alyuminiy isitgich bo'lish uchun mashina tomonidan aniq qayta ishlanadi.
2. isitiladigan materialga yaqindan ulanishi mumkin, shuning uchun alyuminiy isitish plitasining xususiyatlari kerakli haroratgacha tezda qiziydi. Yuqori issiqlik o'tkazuvchanligi, teng ravishda qizishi, tebranish va miya chayqalishiga chidamli aşınma himoyasi, uzoq umr ko'rish muddati, xavfsiz va ishonchli.
Alyuminiy isitish plitasi turli xil mashinasozlik sanoatida keng qo'llaniladi. Ishlash harorati 350'C gacha yetishi mumkin (alyuminiy). Issiqlikni in'ektsiya yuzasida bir yo'nalishda jamlash uchun mahsulotning boshqa tomonlari issiqlikni saqlash va issiqlik izolyatsiya materiallari bilan qoplangan. Shuning uchun u ilg'or texnologiya, yuqori issiqlikni saqlash, uzoq umr ko'rish va boshqalar kabi afzalliklarga ega. Alyuminiy isitish plitasi plastik ekstruziya, kimyoviy tola, puflash qoliplash mashinalarida keng qo'llaniladi.
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















