Mahsulot parametrlari
| Mahsulot nomi | Alyuminiy eritish isitish trubkasi |
| Namlik holati izolyatsiyasiga chidamlilik | ≥200MΩ |
| Nam issiqlik sinovidan keyin izolyatsiya qarshiligi | ≥30MΩ |
| Namlik holatidagi oqish oqimi | ≤0.1mA |
| Yuzaki yuk | ≤3.5W/sm2 |
| Quvur diametri | 4,5 mm, 6,5 mm va boshqalar. |
| Shakl | moslashtirilgan |
| Qarshilik kuchlanishi | 2000V/min |
| Izolyatsiyalangan qarshilik | 750 MOhm |
| Foydalanish | Alyuminiy muzdan tushirish isitgichi |
| Quvur uzunligi | 300-7500 mm |
| Qo'rg'oshin simining uzunligi | 700-1000 mm (maxsus) |
| Tasdiqlashlar | CE/ CQC |
| Terminal turi | Moslashtirilgan |
| Jingwei isitgichiAlyuminiy eritish isitish trubkasi zavodda alyuminiy isitish trubkasi spetsifikatsiyasi mijozning chizmasi yoki namunalari sifatida sozlanishi mumkin. Hozirda biz bir nechta ishlab chiqardikalyuminiy eritish isitgichiAgar biz bilan bog'lanishingiz kerak bo'lsa, asosan Misr va boshqa Yaqin Sharq mamlakatlariga eksport qilinadi. | |
Mahsulot konfiguratsiyasi
Alyuminiy eritish isitish trubkasi himoyachi sifatida alyuminiy trubkadan foydalaniladi va kremniy kauchuk isitish simi (haroratga chidamlilik 200 ℃) yoki PVX isitish simi (haroratga chidamlilik 105 ℃) alyuminiy trubka ichiga joylashtiriladi. Turli shakldagi elektr isitish komponentlari alyuminiy trubaning tashqi diametriga ko'ra bo'linishi mumkin. Diametri 4,5 mm va 6,5 mm. U yaxshi muhrlanish xususiyatiga, tez issiqlik uzatishga va oson ishlov berishga ega.
Texnik parametrlar
1. Izolyatsiya qarshiligi: Suvga 24 soat botirilgandan so'ng, izolyatsiya qarshiligi ≥100MΩ, va 30 daqiqa energiya berilgandan so'ng, issiqlik izolyatsiyasi qarshiligi ≥20MΩ;
2. Chidamlilik kuchlanishi: AC2000V, sozlash oqimi 10MA. 2S chidamlilik kuchlanish sinovidan so'ng, hech qanday uzilish yo'q;
3. Oqish oqimi: Nominal quvvatning 1,15 baravarida oqish oqimi ≤0,5MA bo'lishi kerak;
4. Quvvat og'ishi: nominal kuchlanish ostida barqaror quvvat nominal qiymatning -5% -10% ni tashkil qiladi;
5. Qo'rg'oshin kuchi: Qo'rg'oshin qismining 100N cho'zilish sinovidan so'ng, siljish yoki sinish nuqsoni bo'lmasligi kerak.
Mahsulot qo'llanilishi
Alyuminiy muzdan tushirish isitish trubkasi nominal kuchlanish 250V dan past, 50-60Hz, nisbiy namlik 90%, atrof-muhit harorati -30℃ - +100℃ bo'lganlar uchun qo'llaniladi, tez, bir tekis, xavfsiz isitiladi, muzlatgichlarda, muzlatgichlarda va boshqa muzlatish uskunalarida keng qo'llaniladi. Ushbu mahsulot shuningdek, dudbo'ronlarda, o'rnatilgan pechlarda va boshqa tozalash isitish va izolyatsiyalash isitish uskunalarida keng qo'llaniladi.
Ishlab chiqarish jarayoni
Xizmat
Rivojlantiring
mahsulot xususiyatlari, chizmasi va rasmini oldi
Iqtiboslar
Menejer so'rovni 1-2 soat ichida qaytaradi va narx taklifini yuboradi
Namunalar
Bluk ishlab chiqarishdan oldin mahsulot sifatini tekshirish uchun bepul namunalar yuboriladi
Ishlab chiqarish
mahsulot spetsifikatsiyasini yana tasdiqlang, keyin ishlab chiqarishni tashkil qiling
Buyurtma
Namunalarni tasdiqlaganingizdan so'ng buyurtma bering
Sinov
Bizning QC guruhimiz yetkazib berishdan oldin mahsulot sifatini tekshiradi
Qadoqlash
kerak bo'lganda mahsulotlarni qadoqlash
Yuklanmoqda
Tayyor mahsulotlarni mijozning konteyneriga yuklash
Qabul qilinmoqda
Buyurtmangizni qabul qildik
Nima uchun bizni tanlang
•25 yillik eksport va 20 yillik ishlab chiqarish tajribasi
•Zavod taxminan 8000 m² maydonni egallaydi
•2021-yilda barcha turdagi ilg'or ishlab chiqarish uskunalari, jumladan, kukunli to'ldirish mashinasi, quvurlarni qisqartirish mashinasi, quvurlarni bükme uskunalari va boshqalar almashtirildi.
•o'rtacha kunlik ishlab chiqarish taxminan 15000 dona
• Turli xil kooperativ mijozlar
•Moslashtirish sizning talabingizga bog'liq
Sertifikat
Tegishli mahsulotlar
Zavod rasmi
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















