Mahsulot parametrlari
| Mahsulot nomi | Alyuminiy eritish trubkasi isitish elementi |
| Namlik holati izolyatsiyasiga chidamlilik | ≥200MΩ |
| Nam issiqlik sinovidan keyin izolyatsiya qarshiligi | ≥30MΩ |
| Namlik holatidagi oqish oqimi | ≤0.1mA |
| Yuzaki yuk | ≤3.5W/sm2 |
| Quvur diametri | 4,5 mm, 6,5 mm va boshqalar. |
| Shakl | moslashtirilgan |
| Qarshilik kuchlanishi | 2000V/min |
| Izolyatsiyalangan qarshilik | 750 MOhm |
| Foydalanish | Alyuminiy muzdan tushirish isitgichi |
| Quvur uzunligi | 300-7500 mm |
| Qo'rg'oshin simining uzunligi | 700-1000 mm (maxsus) |
| Tasdiqlashlar | CE/ CQC |
| Terminal turi | Moslashtirilgan |
| Jingwei isitgichi alyuminiy eritish trubkasi isitish elementi fabrikasi bo'lib, alyuminiy isitish trubkasi spetsifikatsiyasi mijozning chizmasi yoki namunalari sifatida sozlanishi mumkin. Hozirda biz bir nechta ishlab chiqardikalyuminiy eritish isitgichiAgar biz bilan bog'lanishingiz kerak bo'lsa, asosan Misr va boshqa Yaqin Sharq mamlakatlariga eksport qilinadi. | |
Mahsulot konfiguratsiyasi
Alyuminiy quvurli isitish elementi tor joyda foydalanish uchun qulayroq, alyuminiy quvur yaxshi deformatsiya qobiliyatiga ega, murakkab shakllarga egilishi mumkin, barcha turdagi joylarga qo'llaniladi, shuningdek, issiqlik o'tkazuvchanligi yaxshi bo'lgan quvurlarga qo'shimcha ravishda, muzdan tushirish va isitish effektini yaxshilaydi.
Alyuminiy muzdan tushirish isitgichi muzlatgich va muzlatgichlar, shuningdek, boshqa elektr jihozlarini muzdan tushirish va issiqlikni saqlash uchun keng qo'llaniladi. U tez isitish tezligiga ega va termostat, quvvat zichligi, izolyatsiya materiallari, harorat tugmasi, issiqlik tarqalishi sharoitlari orqali haroratga mos ravishda talab qilinishi mumkin, asosan muzlatgichda muzlashni yo'qotish, muzlatish va boshqa elektr isitish moslamalarida.
Mahsulot qo'llanilishi
Ishlab chiqarish jarayoni
Xizmat
Rivojlantiring
mahsulot xususiyatlari, chizmasi va rasmini oldi
Iqtiboslar
Menejer so'rovni 1-2 soat ichida qaytaradi va narx taklifini yuboradi
Namunalar
Bluk ishlab chiqarishdan oldin mahsulot sifatini tekshirish uchun bepul namunalar yuboriladi
Ishlab chiqarish
mahsulot spetsifikatsiyasini yana tasdiqlang, keyin ishlab chiqarishni tashkil qiling
Buyurtma
Namunalarni tasdiqlaganingizdan so'ng buyurtma bering
Sinov
Bizning QC guruhimiz yetkazib berishdan oldin mahsulot sifatini tekshiradi
Qadoqlash
kerak bo'lganda mahsulotlarni qadoqlash
Yuklanmoqda
Tayyor mahsulotlarni mijozning konteyneriga yuklash
Qabul qilinmoqda
Buyurtmangizni qabul qildik
Nima uchun bizni tanlang
•25 yillik eksport va 20 yillik ishlab chiqarish tajribasi
•Zavod taxminan 8000 m² maydonni egallaydi
•2021-yilda barcha turdagi ilg'or ishlab chiqarish uskunalari, jumladan, kukunli to'ldirish mashinasi, quvurlarni qisqartirish mashinasi, quvurlarni bükme uskunalari va boshqalar almashtirildi.
•o'rtacha kunlik ishlab chiqarish taxminan 15000 dona
• Turli xil kooperativ mijozlar
•Moslashtirish sizning talabingizga bog'liq
Sertifikat
Tegishli mahsulotlar
Zavod rasmi
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














