| Mahsulot nomi | Xitoy alyuminiy naychali muzdan tushirish isitgichi |
| Namlik holati izolyatsiyasiga chidamlilik | ≥200MΩ |
| Nam issiqlik sinovidan keyin izolyatsiya qarshiligi | ≥30MΩ |
| Namlik holatidagi oqish oqimi | ≤0.1mA |
| Yuzaki yuk | ≤3.5W/sm2 |
| Quvur diametri | 4,5 mm, 6,5 mm va boshqalar. |
| Shakl | moslashtirilgan |
| Qarshilik kuchlanishi | 2000V/min |
| Izolyatsiyalangan qarshilik | 750 MOhm |
| Foydalanish | Alyuminiy muzdan tushirish isitgichi |
| Quvur uzunligi | 300-7500 mm |
| Qo'rg'oshin simining uzunligi | 700-1000 mm (maxsus) |
| Tasdiqlashlar | CE/ CQC |
| Terminal turi | Moslashtirilgan |
| Jingwei isitgichiXitoy alyuminiy naychali muzdan tushirish isitgichizavodda alyuminiy isitish trubkasi spetsifikatsiyasi mijozning chizmasi yoki namunalari sifatida sozlanishi mumkin. Hozirda biz bir nechta ishlab chiqardikalyuminiy eritish isitgichiAgar biz bilan bog'lanishingiz kerak bo'lsa, asosan Misr va boshqa Yaqin Sharq mamlakatlariga eksport qilinadi. | |
Alyuminiy isitish trubkasiKo'pgina sohalarda keng qo'llaniladigan isitish elementi turi bo'lib, uning xususiyatlari korroziyaga chidamlilik, yengillik, issiqlik bilan ishlov berish orqali mustahkamlanishi va boshqalarni o'z ichiga oladi. Alyuminiy quvurli isitish quvurlari turli xil dastur ehtiyojlarini qondirish uchun turli tasniflash standartlariga muvofiq bo'linishi mumkin.
1. Shakliga ko'ra: alyuminiy quvurli isitish trubkasi turli o'rnatish va foydalanish muhitiga moslashish uchun kvadrat quvur, yumaloq quvur, naqshli quvur, shaklli quvur va boshqa shakllarga ega bo'lishi mumkin.
2. Ekstruziya usuliga ko'ra: choksiz alyuminiy naycha va oddiy ekstruziya naychasiga bo'linadi, birinchisi odatda yuqori aniqlik va ishlashga ega.
3. Aniqlikka ko'ra: oddiy alyuminiy naycha va aniq alyuminiy naychani o'z ichiga oladi, ikkinchisi odatda yuqori aniqlik va ishlashga erishish uchun sovuq tortish yoki prokatlash kabi ekstruziyadan keyin qayta ishlanishi kerak.
4. Qalinligi bo'yicha: alyuminiy naychalar Isitish naychalarini oddiy alyuminiy naychalar va yupqa devorli alyuminiy naychalarga bo'lish mumkin, ikkinchisi odatda yuqori issiqlik samaradorligi va yengilroq og'irlikni talab qiladigan dasturlar uchun ishlatiladi.
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














