Mahsulot parametrlari
| Mahsulot nomi | Eshik ramkasi uchun Xitoy muzdan tushirish isitgich kabeli |
| Izolyatsiya materiallari | Silikon kauchuk |
| Sim diametri | 2,5 mm, 3,0 mm, 4,0 mm va boshqalar. |
| Isitish uzunligi | moslashtirilgan |
| Qo'rg'oshin simining uzunligi | 1000 mm yoki maxsus |
| Rang | oq, kulrang, qizil, ko'k va boshqalar. |
| MOQ | 100 dona |
| Suvdagi qarshilik kuchlanishi | 2000V/min (normal suv harorati) |
| Suvdagi izolyatsiyalangan qarshilik | 750 MOhm |
| Foydalanish | muzdan tushirish isitish simi |
| Sertifikatlash | CE |
| Paket | bitta isitgich va bitta sumka |
| JINGWEI isitgichiXitoy muzdan tushirish isitgich kabeliZavodda sim diametri 2,5 mm, 3,0 mm, 4,0 mm tanlanishi mumkin, isitish qismining uzunligi 1M, 2M, 3M, 4M va boshqalarni tayyorlash mumkin. Quvvat mijozning talablariga muvofiq sozlanishi mumkin. Standart qo'rg'oshin simining uzunligi 1000 mm, agar sizda biron bir uzunlik talablari bo'lsa, so'rovdan oldin bizga xabar berishingiz mumkin. Themuzdan tushirish simli isitgichQo'rg'oshin simli ulagichli isitish qismi rezina bosh yoki ikki devorli qisqaradigan naycha bilan muhrlanishi mumkin, siz o'zingizning foydalanish ehtiyojlaringizga qarab tanlashingiz mumkin. | |
Mahsulot konfiguratsiyasi
Thesovuq saqlash uchun muzdan tushirish isitgich kabelishisha tolali yadroga o'ralgan qarshilik qotishma simi (nikel-xrom sim, Constantan sim, mis-nikel sim va boshqalar) yoki yadro simi sifatida bitta (bir nechta) qarshilik qotishma simidan foydalaniladi va tashqi qatlam izolyatsiya qatlami sifatida silika geli bilan qoplangan.Eshik ramkasi simli isitgichtez isitish, bir xil harorat, yuqori issiqlik samaradorligi va yaxshi chidamlilik xususiyatlariga ega.
1. U ajoyib issiqlikka chidamlilikka ega, 150 ° C da uzoq vaqt davomida ishlash o'zgarishisiz ishlatilishi mumkin va 200 ° C da 10 000 soat davomida ishlatilishi mumkin.
2. Zo'r izolyatsiya, izolyatsiyaga chidamliligi 500MΩ dan yuqori, keng harorat va chastota diapazonida barqarorlikni saqlab qolish uchun qarshilik ko'rsatadi, yuqori kuchlanishli korona zaryadsizlanishi va yoy zaryadsizlanishiga yaxshi qarshilik ko'rsatadi.
3. U olovga chidamli va o'z-o'zini o'chirish xususiyatiga ega, chunki silikon kauchuk tarkibida halid yo'q, yonish paytida tutun chiqarmaydi yoki gaz chiqarmaydi va turli holatlar uchun qattiq yong'indan himoya qilish uchun mos keladi.
4. Sovuqqa yaxshi qarshilik va ajoyib tibbiy ratsionalizatsiyaga ega.
Mahsulot qo'llanilishi
1. Nam va portlovchi bo'lmagan gaz holatlarida sanoat uskunalarining quvurlari, tanklari, minoralari va tanklarini isitish, aralashtirish va issiqlikni saqlash uchun ishlatilganda to'g'ridan-to'g'ri qizdirilgan qism yuzasiga o'ralishi mumkin.
2. Konditsioner kompressorlari, motorlari, suv osti nasoslari va boshqa uskunalarni sovutishdan himoya qilish va yordamchi isitish
3. Sovutgich, konditsioner, guruch pishirgich, elektr stul, elektr kiyim javoni, sochiq choyshab va boshqalar kabi turli xil o'rtacha haroratli maishiy texnika uchun mos keladi.
4. Gul uylari, ko'chatxonalar va boshqa izolyatsiya, zot inkubatorlari va boshqa naslchilik sanoati, masalan: gul uylari, ko'chatxonalar va boshqa zot inkubatorlari kabi ekish va ko'paytirish sanoati.
Zavod rasmi
Ishlab chiqarish jarayoni
Xizmat
Rivojlantiring
mahsulot xususiyatlari, chizmasi va rasmini oldi
Iqtiboslar
Menejer so'rovni 1-2 soat ichida qaytaradi va narx taklifini yuboradi
Namunalar
Bluk ishlab chiqarishdan oldin mahsulot sifatini tekshirish uchun bepul namunalar yuboriladi
Ishlab chiqarish
mahsulot spetsifikatsiyasini yana tasdiqlang, keyin ishlab chiqarishni tashkil qiling
Buyurtma
Namunalarni tasdiqlaganingizdan so'ng buyurtma bering
Sinov
Bizning QC guruhimiz yetkazib berishdan oldin mahsulot sifatini tekshiradi
Qadoqlash
kerak bo'lganda mahsulotlarni qadoqlash
Yuklanmoqda
Tayyor mahsulotlarni mijozning konteyneriga yuklash
Qabul qilinmoqda
Buyurtmangizni qabul qildik
Nima uchun bizni tanlang
•25 yillik eksport va 20 yillik ishlab chiqarish tajribasi
•Zavod taxminan 8000 m² maydonni egallaydi
•2021-yilda barcha turdagi ilg'or ishlab chiqarish uskunalari, jumladan, kukunli to'ldirish mashinasi, quvurlarni qisqartirish mashinasi, quvurlarni bükme uskunalari va boshqalar almashtirildi.
•o'rtacha kunlik ishlab chiqarish taxminan 15000 dona
• Turli xil kooperativ mijozlar
•Moslashtirish sizning talabingizga bog'liq
Sertifikat
Tegishli mahsulotlar
Zavod rasmi
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














