Mahsulot parametrlari
| Mahsulot nomi | Xitoy muzlatgichi uchun muzdan tushirish isitish elementi |
| Namlik holati izolyatsiyasiga chidamlilik | ≥200MΩ |
| Nam issiqlik sinovidan keyin izolyatsiya qarshiligi | ≥30MΩ |
| Namlik holatidagi oqish oqimi | ≤0.1mA |
| Yuzaki yuk | ≤3.5W/sm2 |
| Quvur diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm va boshqalar. |
| Shakl | tekis, U shakli, W shakli va boshqalar. |
| Suvdagi qarshilik kuchlanishi | 2000V/min (normal suv harorati) |
| Suvdagi izolyatsiyalangan qarshilik | 750 MOhm |
| Foydalanish | Muzdan tushirish isitish elementi |
| Quvur uzunligi | 300-7500 mm |
| Qo'rg'oshin simining uzunligi | 700-1000 mm (maxsus) |
| Tasdiqlashlar | CE/ CQC |
| Terminal turi | Moslashtirilgan |
| Muzlatgich uchun muzdan tushirish isitish elementi havo sovutgichini muzdan tushirish uchun ishlatiladi, rasm shaklimuzdan tushirish isitish trubkasiAA turi (ikki tomonlama tekis naycha), naycha uzunligi sizning havo sovutgichingiz o'lchamiga mos keladi, bizning barcha muzdan tushirish isitgichimiz kerak bo'lganda sozlanishi mumkin. Sovutgich trubkasi uchun eritish isitish elementi diametri 6,5 mm yoki 8,0 mm bo'lishi mumkin, qo'rg'oshin simli qismi bo'lgan trubka rezina bosh bilan muhrlanadi. Shakli U va L shaklida ham bo'lishi mumkin. Eritish isitish trubkasining quvvati har bir metr uchun 300-400 Vt ni tashkil qiladi. | |
Mahsulot konfiguratsiyasi
Sovutgich uchun muzdan tushirish isitish elementi ko'pincha sovutish tizimlarida bug'latgichlar yuzasida muzni eritish, lagandalarda to'plangan suvni bug'latish va boshqalar uchun ishlatiladi. Uni to'g'ridan-to'g'ri bug'latgichlarga qo'yish yoki quvurlarga qo'llash mumkin. Isitgichlar muzdan tushirish sikli davomida darhol ishlaydi va muzning erishiga imkon beradi.
Muzdan tushirish isitgichlaridagi isitish elementlari simlari MgO bilan izolyatsiya qilinadi va to'liq avtomatik mashinalar bilan zanglamaydigan quvurlar ichiga joylashtiriladi. Elektr kabellari kremniy vulkanizatsiyasi orqali qo'llaniladi va to'liq germetik tuzilish ta'minlanadi. Vulkanizatsiya qismi mijozlarimizning talabiga binoan quvur diametri bilan bir xil diametrda yoki kengroqda ishlab chiqarilishi mumkin.
Havo sovutgichli model uchun muzdan tushirish isitgichi
Mahsulot qo'llanilishi
Muzdan tushirish isitish elementlari muzlatgichlarda yoki sovuq saqlash xonalarida muzni eritish maqsadida ishlatiladi. Muzdan tushirish isitgichi trubkasi muzlatgich ichida muzdan tushirish uchun issiq havoni aylantirish uchun ishlatilishi yoki teshiklarning silliq bo'lishini ta'minlash uchun tijorat muzlatgichlari yoki saqlash xonalarining eshiklariga qo'yilishi mumkin. Muzdan tushirish isitgichi, shuningdek, ventilyatorlar atrofidagi muzlarni olib tashlash uchun kompressorlarning puflagichlari atrofiga ham joylashtirilishi mumkin. Muzdan tushirish isitgichi elementning uchiga silikon kauchuk ikki tomonlama izolyatsiyalangan kabel orqali to'liq suv o'tkazmaydigan qilib tayyorlangan.
Ishlab chiqarish jarayoni
Xizmat
Rivojlantiring
mahsulot xususiyatlari, chizmasi va rasmini oldi
Iqtiboslar
Menejer so'rovni 1-2 soat ichida qaytaradi va narx taklifini yuboradi
Namunalar
Bluk ishlab chiqarishdan oldin mahsulot sifatini tekshirish uchun bepul namunalar yuboriladi
Ishlab chiqarish
mahsulot spetsifikatsiyasini yana tasdiqlang, keyin ishlab chiqarishni tashkil qiling
Buyurtma
Namunalarni tasdiqlaganingizdan so'ng buyurtma bering
Sinov
Bizning QC guruhimiz yetkazib berishdan oldin mahsulot sifatini tekshiradi
Qadoqlash
kerak bo'lganda mahsulotlarni qadoqlash
Yuklanmoqda
Tayyor mahsulotlarni mijozning konteyneriga yuklash
Qabul qilinmoqda
Buyurtmangizni qabul qildik
Nima uchun bizni tanlang
•25 yillik eksport va 20 yillik ishlab chiqarish tajribasi
•Zavod taxminan 8000 m² maydonni egallaydi
•2021-yilda barcha turdagi ilg'or ishlab chiqarish uskunalari, jumladan, kukunli to'ldirish mashinasi, quvurlarni qisqartirish mashinasi, quvurlarni bükme uskunalari va boshqalar almashtirildi.
•o'rtacha kunlik ishlab chiqarish taxminan 15000 dona
• Turli xil kooperativ mijozlar
•Moslashtirish sizning talabingizga bog'liq
Sertifikat
Tegishli mahsulotlar
Zavod rasmi
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














