Mahsulot parametrlari
| Mahsulot nomi | Xitoyda muzdan tushirish quvurli isitish elementi |
| Namlik holati izolyatsiyasiga chidamlilik | ≥200MΩ |
| Nam issiqlik sinovidan keyin izolyatsiya qarshiligi | ≥30MΩ |
| Namlik holatidagi oqish oqimi | ≤0.1mA |
| Yuzaki yuk | ≤3.5W/sm2 |
| Quvur diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm va boshqalar. |
| Shakl | tekis, U shakli, W shakli va boshqalar. |
| Suvdagi qarshilik kuchlanishi | 2000V/min (normal suv harorati) |
| Suvdagi izolyatsiyalangan qarshilik | 750 MOhm |
| Foydalanish | Muzdan tushirish isitish elementi |
| Quvur uzunligi | 300-7500 mm |
| Qo'rg'oshin simining uzunligi | 700-1000 mm (maxsus) |
| Tasdiqlashlar | CE/ CQC |
| Terminal turi | Moslashtirilgan |
| Muzdan tushirish quvurli isitish elementi havo sovutgichini muzdan tushirish uchun ishlatiladi, rasm shaklimuzdan tushirish isitish trubkasiAA turi (ikki tomonlama tekis naycha), naycha uzunligi sizning havo sovutgichingiz o'lchamiga mos keladi, bizning barcha muzdan tushirish isitgichimiz kerak bo'lganda sozlanishi mumkin. Zanglamaydigan po'latHavo sovutgichi uchun muzdan tushirish isitish trubkasiQuvur diametri 6,5 mm yoki 8,0 mm bo'lishi mumkin, qo'rg'oshin simli qismi bo'lgan quvur rezina bosh bilan muhrlanadi. Shakli U va L shaklida ham bo'lishi mumkin. Muzdan tushirish isitish trubkasining quvvati har bir metr uchun 300-400 Vt ishlab chiqariladi. | |
Mahsulot konfiguratsiyasi
Xitoyda muzdan tushirish isitgichi asosan muzlatgichlarda, konditsionerlarda, muzlatgichlarda, vitrina shkaflarida, konteynerlarda ishlatiladi, u past haroratli isitishda, ikki boshli bosimli elim bilan muhrlash jarayonida, uzoq muddatli past harorat va nam holatda ishlashi mumkin, qarishga qarshi, uzoq umr ko'rish va boshqa xususiyatlarga ega. Quvur diametri 6,5 mm, 8,0 mm, 10,7 mm va boshqalar, yoyilish uzunligi esa 300 mm dan 700 mm gacha. Qobiq 304, 312, 304L va boshqalardan yasalgan, quvur og'zidagi muhrlovchi kauchuk neopren yoki silikon kauchukdan qilingan. Quvurli isitgich muzdan tushirish isitgichi termostat bilan yig'ilishi mumkin, quvvat diapazoni 100 Vt dan 2000 Vt gacha. Agar biron bir maxsus talab bo'lsa, biz mijozlar uchun OEM qila olamiz.
Havo sovutgichli model uchun muzdan tushirish isitgichi
Mahsulotning afzalliklari
Muzdan tushirish isitgichi - bu turli xil sovutish moslamalari, muzlatgichlar, ko'rgazmalar va orol shkaflari kabi sovutish uskunalarida elektr isitish orqali muzdan tushirish uchun mo'ljallangan va ishlab chiqilgan elektr uskunasi.
Muzdan tushirish isitgichi trubkasi muzlatgichlarda yoki sovuq saqlash xonalarida muzni eritish maqsadida ishlatiladigan isitgichdir. Muzdan tushirish isitgichi muzlatgichda eritish uchun issiq havoni aylantirish uchun ishlatilishi yoki silliq teshiklarni ta'minlash uchun tijorat muzlatgichlari yoki saqlash xonalarining eshiklariga o'rnatilishi mumkin. Muzdan tushirish isitgichi, shuningdek, ventilyatorlar atrofidagi muzlarni olib tashlash uchun kompressorlarning puflagichlari atrofiga ham joylashtirilishi mumkin.
Ishlab chiqarish jarayoni
Xizmat
Rivojlantiring
mahsulot xususiyatlari, chizmasi va rasmini oldi
Iqtiboslar
Menejer so'rovni 1-2 soat ichida qaytaradi va narx taklifini yuboradi
Namunalar
Bluk ishlab chiqarishdan oldin mahsulot sifatini tekshirish uchun bepul namunalar yuboriladi
Ishlab chiqarish
mahsulot spetsifikatsiyasini yana tasdiqlang, keyin ishlab chiqarishni tashkil qiling
Buyurtma
Namunalarni tasdiqlaganingizdan so'ng buyurtma bering
Sinov
Bizning QC guruhimiz yetkazib berishdan oldin mahsulot sifatini tekshiradi
Qadoqlash
kerak bo'lganda mahsulotlarni qadoqlash
Yuklanmoqda
Tayyor mahsulotlarni mijozning konteyneriga yuklash
Qabul qilinmoqda
Buyurtmangizni qabul qildik
Nima uchun bizni tanlang
•25 yillik eksport va 20 yillik ishlab chiqarish tajribasi
•Zavod taxminan 8000 m² maydonni egallaydi
•2021-yilda barcha turdagi ilg'or ishlab chiqarish uskunalari, jumladan, kukunli to'ldirish mashinasi, quvurlarni qisqartirish mashinasi, quvurlarni bükme uskunalari va boshqalar almashtirildi.
•o'rtacha kunlik ishlab chiqarish taxminan 15000 dona
• Turli xil kooperativ mijozlar
•Moslashtirish sizning talabingizga bog'liq
Sertifikat
Tegishli mahsulotlar
Zavod rasmi
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














