Mahsulot parametrlari
| Mahsulot nomi | Xitoy drenaj quvur liniyasi isitish kamari |
| Materiallar | Silikon kauchuk |
| Hajmi | 5 * 7 mm |
| Isitish uzunligi | 0,5M-20M |
| Qo'rg'oshin simining uzunligi | 1000 mm yoki maxsus |
| Rang | oq, kulrang, qizil, ko'k va boshqalar. |
| MOQ | 100 dona |
| Suvdagi qarshilik kuchlanishi | 2000V/min (normal suv harorati) |
| Suvdagi izolyatsiyalangan qarshilik | 750 MOhm |
| Foydalanish | Drenaj trubkasi isitgichi |
| Sertifikatlash | CE |
| Paket | bitta isitgich va bitta sumka |
| Drenaj quvuri isitish kamarining quvvati 40 Vt/M ni tashkil qiladi, biz 20 Vt/M, 50 Vt/M va boshqalar kabi boshqa quvvatlarni ham ishlab chiqarishimiz mumkin. Drenaj quvuri isitgichining uzunligi 0,5 M, 1 M, 2 M, 3 M, 4 M va boshqalarga teng. Eng uzunini 20 M ga tayyorlash mumkin. Paketdrenaj liniyasi isitgichibitta transplantatsiya sumkasi bo'lgan bitta isitgich, har bir uzunlik uchun 500 donadan ortiq ro'yxatdagi maxsus sumka miqdori. | |
Mahsulot konfiguratsiyasi
JINGWEI isitgichi ishlab chiqarishga ixtisoslashgansilikon kauchuk drenaj trubkasi isitgichi, muzdan tushirish isitgichi, pech isitish elementi, silikon isitish yostig'i va boshqalar, yaxshi suv o'tkazmaydigan ishlash, quyidagilar uchun ishlatilishi mumkin:
1. Nam va portlovchi bo'lmagan gaz holatlarida sanoat uskunalarining quvurlari, tanklari, minoralari va tanklarini isitish, aralashtirish va issiqlikni saqlash, ishlatilganda to'g'ridan-to'g'ri qizdirilgan qism yuzasiga o'ralishi mumkin;
2. Sovutgich himoyasi va konditsioner kompressorlari, motorlari, suv osti nasoslari va boshqa uskunalarni yordamchi isitish;
3. Qon analizatori, sinov naychasi isitgichi, sog'liqni saqlash uchun formalar, issiqlikni qoplash uchun ozg'inlashtiruvchi kamarlar va boshqalar kabi tibbiy uskunalar. Bizning asosiy silikon elektr isitish mahsulotlarimiz yanada noyob professional darajaga ega.
Thedoimiy quvvat drenaj quvuri isitgichiAsosan qotishma elektr isitish simi va silikon kauchuk yuqori haroratli izolyatsiya matosidan iborat bo'lib, tez qiziydi, bir xil haroratda, yuqori issiqlik samaradorligida, yaxshi chidamlilikda, Amerika Qo'shma Shtatlari UL 94-V0 yong'inga chidamlilik standartiga mos keladi, ishlatish oson, o'n yilgacha xavfsizlik muddati, qarish oson emas.
Mahsulot xususiyatlari
AfzalliklariDrenaj trubkasidagi isitish kamariQo'llanilishi quvurlarning yorilishining oldini olish, kanalizatsiya oqimini yaxshilash, quvurni to'siqsiz saqlash, quvurning xizmat muddatini uzaytirish, texnik xizmat ko'rsatish xarajatlarini kamaytirish, kanalizatsiya tozalash samaradorligini oshirish va boshqalarni o'z ichiga oladi. Ayniqsa, sovuq qishda kanalizatsiya quvuridagi suv muzlashi va quvurning sinishiga olib kelishi mumkin....drenaj quvuri isitgich kamarikanalizatsiya quvurini isitish, muzlashdan saqlanish va quvurning sinishining oldini olish uchun ishlatilishi mumkin. Bundan tashqari,drenaj quvur liniyasi tarmoqli isitgichiO'rnatish va texnik xizmat ko'rsatish oson, o'rnatish va texnik xizmat ko'rsatish uchun maxsus uskunalar ishlatiladi, oddiy tuzilishi, kichik o'lchami, yengil vazni tufayli ishlatish oson, o'rnatish va texnik xizmat ko'rsatish juda qulay va tez.
Zavod rasmi
Ishlab chiqarish jarayoni
Xizmat
Rivojlantiring
mahsulot xususiyatlari, chizmasi va rasmini oldi
Iqtiboslar
Menejer so'rovni 1-2 soat ichida qaytaradi va narx taklifini yuboradi
Namunalar
Bluk ishlab chiqarishdan oldin mahsulot sifatini tekshirish uchun bepul namunalar yuboriladi
Ishlab chiqarish
mahsulot spetsifikatsiyasini yana tasdiqlang, keyin ishlab chiqarishni tashkil qiling
Buyurtma
Namunalarni tasdiqlaganingizdan so'ng buyurtma bering
Sinov
Bizning QC guruhimiz yetkazib berishdan oldin mahsulot sifatini tekshiradi
Qadoqlash
kerak bo'lganda mahsulotlarni qadoqlash
Yuklanmoqda
Tayyor mahsulotlarni mijozning konteyneriga yuklash
Qabul qilinmoqda
Buyurtmangizni qabul qildik
Nima uchun bizni tanlang
•25 yillik eksport va 20 yillik ishlab chiqarish tajribasi
•Zavod taxminan 8000 m² maydonni egallaydi
•2021-yilda barcha turdagi ilg'or ishlab chiqarish uskunalari, jumladan, kukunli to'ldirish mashinasi, quvurlarni qisqartirish mashinasi, quvurlarni bükme uskunalari va boshqalar almashtirildi.
•o'rtacha kunlik ishlab chiqarish taxminan 15000 dona
• Turli xil kooperativ mijozlar
•Moslashtirish sizning talabingizga bog'liq
Sertifikat
Tegishli mahsulotlar
Zavod rasmi
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














