| Mahsulot nomi | Xitoy fabrikasi elektr quvurli flanesli suv o'tkazmaydigan isitgich |
| Quvur materiali | zanglamaydigan po'lat 304, zanglamaydigan po'lat 201 |
| Quvur diametri | 10 mm |
| Kuchlanishi | 220V/380V |
| Quvvat | 4 kVt, 6 kVt, 9 kVt, 12 kVt va boshqalar. |
| Uzunlik | 200 mm, 250 mm, 300 mm va boshqalar. |
| Isitgich qismlari | bitta isitgich, bitta qistirmali va plastik himoya qopqog'i bilan |
| Paket | bitta isitgich va bitta sumka |
| Jingwei isitgichi ishlab chiqaruvchi hisoblanadi, bizning barcha quvurli suv o'tkazmaydigan isitgichimiz mijozning talabiga binoan sozlanishi mumkin, har qanday maxsus talablar haqida so'rovdan oldin bizga xabar berish kerak. Biz suv flanesli suv isitgichining ba'zi standart xususiyatlarini sanab o'tdik, iltimos, bizni to'g'ridan-to'g'ri tekshirib ko'ring va so'rang! | |
Flanesli suv isitgichi shuningdek, flanesli elektr issiqlik trubkasi (shuningdek, elektr isitgich sifatida ham tanilgan) sifatida ham tanilgan, u U shaklidagi quvurli elektr isitish elementidan, flanesli markazlashtirilgan isitishda payvandlangan bir nechta U shaklidagi elektr issiqlik trubkasidan foydalanishdir, isitishning turli muhit dizayn xususiyatlariga muvofiq, flanesli qopqoqda yig'ilgan quvvat konfiguratsiyasi talablariga muvofiq, isitiladigan materialga joylashtirilgan. Isitish elementi tomonidan chiqarilgan katta miqdordagi issiqlik kerakli jarayon talablariga javob berish uchun muhitning haroratini oshirish uchun isitiladigan muhitga uzatiladi, bu asosan ochiq va yopiq eritma tanklarida va dumaloq/halqa tizimlarida isitish uchun ishlatiladi.
Naychali flanesli suvga chidamli isitgich, shuningdek, flanesga o'rnatilgan 1, 2, 3 yoki 3 ta U shaklidagi naychalardan iborat nurli isitish trubkasi deb ham ataladi. Yuqori issiqlik samaradorligi va oson o'rnatilishi tufayli u ko'pincha suv baklari, moy baklari va qozonlarni isitish uchun ishlatiladi. Flanesli elektr isitish trubkasining shakli murakkab bo'lsa-da, uni o'rnatish oson. Bugun flanesli elektr isitish quvurlarini o'rnatish usulini ko'rib chiqaylik. Flanesli elektr isitish trubkasi ikki turga bo'linadi: yassi flanes va simli flanes, simli flanes esa simli va teskari simli qisqichga bo'linadi.
1. Yassi flanesli isitish trubkasi
A. Avval isitish idishida teshiklar qiling. (Teshik odatda flanesli isitish trubasining tashqi diametridan kattaroq)
B, keyin tashqi nasadkani teshikdan tashqariga payvandlang. (Tashqi nasadkaning diametri teshik diametriga teng)
C ni bosing va keyin asosiy flanjni tashqi shlangga payvandlang. (Ona flanj isitish trubkasi ustidagi flanj bilan mos keladi)
D. Nihoyat, flanes isitish trubkasidagi gardish va asosiy gardish vintlar bilan mahkamlanadi va muhrlash halqasi o'rtada yaxshi.
2. ip gardish
(1). simli qisqichli flanesli elektr suvga chidamli isitgich
A. Avval isitish idishida teshiklar qiling.
B. Teshikning tashqi tomonidagi urg'ochi halqani payvandlang. (Urg'ochi halqa isitish trubkasi ipining qisqichi bilan mos keladi)
C, nihoyat, ona tish halqasidagi elektr issiqlik trubkasini to'g'ridan-to'g'ri burang.
(2). teskari qisqichli flanesli quvurli isitgich
A. Avval isitish idishida teshiklar qiling. (Teshik isitish trubkasidagi ip ipining diametriga teng)
B, keyin esa teskari simli flanesli elektr issiqlik trubasining tishli qismi idishning ichki qismi orqali o'tkaziladi.
C, nihoyat, halqani yopish uchun olti burchakli gaykadan foydalanib, elektr isitish trubkasining rezbasini burab qo'ying.
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
















