Mahsulot parametrlari
| Mahsulot nomi | Fermentatsiya uyda pivo isitish kamari |
| Namlik holati izolyatsiyasiga chidamlilik | ≥200MΩ |
| Quvvat | 20-25 Vt |
| Kuchlanishi | 110-230V |
| Materiallar | silikon kauchuk |
| Kamarning kengligi | 14 mm va 20 mm |
| Kamar uzunligi | 900 mm |
| Qarshilik kuchlanishi | 2000V/min |
| Suvdagi izolyatsiyalangan qarshilik | 750 MOhm |
| Foydalanish | uyda pivo isitgichi |
| Qo'rg'oshin simining uzunligi | 1900 mm |
| Paket | bitta isitgich va bitta sumka |
| Tasdiqlashlar | CE |
| Vilka | AQSh, Yevro, Buyuk Britaniya, Avstraliya va boshqalar. |
| Theuyda pivo tayyorlash uchun isitish kamarikengligi 14 mm va 20 mm, kamar uzunligi 900 mm, elektr uzatish liniyasi uzunligi 1900 mm. Vilka AQSh, Buyuk Britaniya, Yevro, Avstraliya va boshqalarni tanlashi mumkin. Theuy pivo isitgichi kamaridimmer yoki temperator termostatini qo'shish mumkin, kimdir foydalanilganda harorat chizig'ini ham qo'shadi. | |
Mahsulot konfiguratsiyasi
Fermentatsiya pivosi kamar isitgichi xona harorati juda sovuq bo'lganda uyda tayyorlangan pivoni kerakli haroratga qizdirish uchun ishlatilishi mumkin.Shunchaki pivo chelagingiz yoki yarim yo'lakchangizga pivo kamarini o'rab, uni elektr manbaiga ulang.Ushbu universal mos keladigan pivo kamaridan turli o'lchamdagi fermentatsiya idishlarida foydalanish mumkin.
Bular uyda sovuqroq bo'lishi mumkin bo'lgan qish oylari uchun idealdir.
Pivo tayyorlash tasmasi doimiy haroratda qiziydi va taxminan 25 vatt quvvat sarflaydi. Termometr bilan birgalikda foydalaning.
Agar juda sovuq bo'lsa, pivo tayyorlash moslamasini fermentatorning pastki qismiga yaqinroq joylashtiring (pastki qismdan taxminan 5-10 sm). Agar fermentatsiya qilayotgan sharob yoki pivoga ozgina qo'shimcha issiqlik kerak bo'lsa, uni fermentatsiya suyuqligining yuqori qismidan 5-10 sm pastroqqa qo'ying. Uni kerakli haroratga keltirish uchun fermentatoringizdagi tasmalar holati bilan tajriba o'tkazishingiz kerak bo'lishi mumkin. Har doim yuqoridan boshlang va kerakli fermentatsiya haroratiga yetguncha 24 soat ichida tasmalar asta-sekin tushiring.
Damlamani kerakli haroratga qizdirish uchun shunchaki idishning pastki qismiga damlama kamarini qo'ying.
Uyda pivo isitgichikengligi 14 mm va 20 mm, turli xil pivo idishlari uchun mos keladi; Xuddi shunday, isitish kamarining uzunligi 900 mm va shnurning uzunligi 1900 mm bo'lib, 7 dan 8 gallongacha bo'lgan plastik fermentatorlar yoki 6 gallonli plastik fermentatorlar uchun mos keladi.
Uyda pivo isitgichining paketi shaffof paketga, bosilgan karton paketga yoki qutiga qadoqlanishi mumkin. Bosilgan karton paket (500 dona) va quti (500 dona) MOQ mavjud, standart paket bitta shaffof polietilen paketli bitta isitgichdir.
Ishlab chiqarish jarayoni
Xizmat
Rivojlantiring
mahsulot xususiyatlari, chizmasi va rasmini oldi
Iqtiboslar
Menejer so'rovni 1-2 soat ichida qaytaradi va narx taklifini yuboradi
Namunalar
Bluk ishlab chiqarishdan oldin mahsulot sifatini tekshirish uchun bepul namunalar yuboriladi
Ishlab chiqarish
mahsulot spetsifikatsiyasini yana tasdiqlang, keyin ishlab chiqarishni tashkil qiling
Buyurtma
Namunalarni tasdiqlaganingizdan so'ng buyurtma bering
Sinov
Bizning QC guruhimiz yetkazib berishdan oldin mahsulot sifatini tekshiradi
Qadoqlash
kerak bo'lganda mahsulotlarni qadoqlash
Yuklanmoqda
Tayyor mahsulotlarni mijozning konteyneriga yuklash
Qabul qilinmoqda
Buyurtmangizni qabul qildik
Nima uchun bizni tanlang
•25 yillik eksport va 20 yillik ishlab chiqarish tajribasi
•Zavod taxminan 8000 m² maydonni egallaydi
•2021-yilda barcha turdagi ilg'or ishlab chiqarish uskunalari, jumladan, kukunli to'ldirish mashinasi, quvurlarni qisqartirish mashinasi, quvurlarni bükme uskunalari va boshqalar almashtirildi.
•o'rtacha kunlik ishlab chiqarish taxminan 15000 dona
• Turli xil kooperativ mijozlar
•Moslashtirish sizning talabingizga bog'liq
Sertifikat
Tegishli mahsulotlar
Zavod rasmi
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














