| Mahsulot nomi | Xitoy ishlab chiqaruvchisi havo bilan qoplangan quvurli isitgich elementlari |
| Quvur diametri | 6.5mm, 8.0mm, 9.0mm, 10.7mm va boshqalar. |
| Quvur materiali | Zanglamaydigan po'lat 304 |
| Fin hajmi | 3.0 mm yoki moslashtirilgan |
| Fin materiali | zanglamaydigan po'lat 304 |
| Shakl | tekis, U shakli, W shakli yoki har qanday maxsus shakl |
| Muhrlash usuli | rezina bosh yoki gardish bilan muhrlang |
| Hajmi | moslashtirilgan |
| Kuchlanishi | 110V-380V |
| Foydalanish | Isitish elementi |
| Quvvat | moslashtirilgan |
| Terminal turi | moslashtirilgan |
| JINGWEI isitgichi asosan muzdan tushirish isitish trubkasi, pech isitish trubkasi, qanotli isitgich va boshqa isitish elementlarini ishlab chiqaradigan zavoddir. Bundan tashqari, biz alyuminiy folga isitgichi, alyuminiy quvurli isitgich, alyuminiy isitish plitasi va silikon kauchuk isitish (isitish yostig'i, karter isitgichi, drenaj liniyasi isitgichi va isitish simi) va boshqalarni ham ishlab chiqaramiz. Biz ishlab chiqaruvchi bo'lganimiz uchun, isitish elementlarini mijozning talablariga muvofiq sozlashimiz mumkin, siz bizga shunchaki o'lcham va chizma yoki haqiqiy namunalarni yuboring, bizdan narx taklif qilinishi mumkin va bepul namunalar mavjud. | |
O'ralgan qanotli elektr isitish trubkasi - bu maxsus uskunalar bilan jihozlangan silliq zanglamaydigan po'latdan yasalgan isitish trubkasida 6 va 7 mm bir xil o'rash kengligiga ega po'lat tasma. Bunday o'ralgan qanotli elektr isitish trubkasining qalinligi quvur diametri + po'lat tasma *2 ga teng. Oddiy element bilan taqqoslaganda, issiqlik tarqalish maydoni 2 dan 3 baravargacha kengayadi, ya'ni qanot elementi tomonidan ruxsat etilgan sirt quvvati yuki oddiy elementnikidan 3 dan 4 baravargacha. Komponent uzunligining qisqarishi tufayli o'zining issiqlik yo'qotilishi kamayadi va tez isitish, bir xil isitish, yaxshi issiqlik tarqalish ko'rsatkichi, yuqori issiqlik samaradorligi, uzoq xizmat muddati, isitish moslamasining kichik o'lchamlari va bir xil quvvat sharoitida arzon narx kabi afzalliklarga ega.
O'ralgan elektr isitish trubkasining qanotlari orasidagi bo'shliq 3-5 mm,
Finli havo isitish trubkasi arzonroq va yuqori narxga ega va ko'pchilik mijozlar ushbu turni tanlaydilar. Elektr finli havo isitgichi temir yoki zanglamaydigan po'latdan yasalgan asl quruq yonadigan elektr isitish trubkasiga asoslangan bo'lib, uning maqsadi quruq yonadigan elektr isitish trubkasining issiqlik tarqalish maydonini oshirish, shu bilan quruq yonadigan elektr isitish trubkasining issiqlik tarqalish tezligini oshirish va keyin quruq yonadigan elektr isitish trubkasining xizmat qilish muddatini ta'minlashdir. Bu finli quruq yonadigan elektr isitish trubkasining afzalligi.
U sanoatda, ustaxonada, naslchilikda, sabzavotlar (gullar) ekishda, oziq-ovqat mahsulotlarini quritishda va boshqa sohalarda keng qo'llaniladi. Suv, bug ', issiqlik moyi va boshqalar issiqlik muhiti sifatida ishlatilishi mumkin.
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.














