Mahsulot parametrlari
| Mahsulot nomi | Flanjli immersion quvurli isitish elementi |
| Namlik holati izolyatsiyasiga chidamlilik | ≥200MΩ |
| Nam issiqlik sinovidan keyin izolyatsiya qarshiligi | ≥30MΩ |
| Namlik holatidagi oqish oqimi | ≤0.1mA |
| Yuzaki yuk | ≤3.5W/sm2 |
| Quvur diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm va boshqalar. |
| Shakl | tekis, U shakli, W shakli va boshqalar. |
| Qarshilik kuchlanishi | 2000V/min |
| Suvdagi izolyatsiyalangan qarshilik | 750 MOhm |
| Foydalanish | Immersion isitish elementi |
| Quvur uzunligi | 300-7500 mm |
| Shakl | moslashtirilgan |
| Tasdiqlashlar | CE/ CQC |
| Terminal turi | Moslashtirilgan |
| TheQuvurli suvga botirish isitgichiBizda zanglamaydigan po'lat 201 va zanglamaydigan po'lat 304 mavjud, gardish o'lchami DN40 va DN50 ga ega, quvvat va quvur uzunligi talablarga muvofiq sozlanishi mumkin. | |
Mahsulot konfiguratsiyasi
Theflanesli botirish isitish trubkasimarkazlashtirilgan isitish uchun gardishda payvandlangan bir nechta isitish quvurlaridan iborat. U asosan ochiq va yopiq eritma idishlarida va aylanma tizimlarda isitish uchun ishlatiladi. Uning quyidagi afzalliklari bor:
1, sirt quvvati katta, shuning uchun havo isitish yuzasi yuki 2 dan 4 martagacha;
2, flanesli isitish trubkasi juda zich, ixcham tuzilishga ega. Butun qismi qisqa va zich bo'lgani uchun u yaxshi barqarorlikka ega va o'rnatish uchun hech qanday tayanch talab qilinmaydi.
Flanesli suvga chidamli isitgich trubkasi(shuningdek, elektr isitgich sifatida ham tanilgan): Bu turli xil isitish vositalarining dizayn xususiyatlariga muvofiq, gardish qopqog'iga o'rnatilgan quvvat konfiguratsiyasi talablariga muvofiq, qizdiriladigan materialga joylashtirilgan U shaklidagi quvurli elektr isitish elementidan foydalanishdir, isitish elementi ishlaganda qizdirilgan muhitga katta miqdorda issiqlik o'tkazadi, bu esa muhit haroratini oshirish va kerakli jarayon talablarini qondirish uchun amalga oshiriladi. O'rtacha harorat jarayon tomonidan talab qilinadigan belgilangan qiymatga yetganda, boshqaruv tizimi harorat sensori signaliga muvofiq elektr isitgichning chiqish quvvatini sozlaydi va PID ishlagandan so'ng isitish elementining qarshilik yukining haroratni nazorat qilishni amalga oshiradi. Kerakli talablarga javob berish uchun muhit haroratini bir xil qiling; Isitish elementi haroratdan yuqori yoki suyuqlik darajasi past bo'lganda, isitish elementining blokirovka himoyasi moslamasi isitish elementining yonib ketishining oldini olish va xizmat muddatini uzaytirish uchun darhol isitish quvvatini o'chiradi.
Mahsulot qo'llanilishi
Flanesli isitish trubkasiasosan neft, kimyo, oziq-ovqat, mashinasozlik va boshqa sohalardagi turli xil saqlash baklari, konteynerlari va yoqilg'i baklaridagi materiallarni issiqlik izolatsiyasi va isitish uchun ishlatiladi. Ulanish rejimi flanesli yoki tishli yuz muhri bo'lishi mumkin.
JINGWEI ustaxonasi
Ishlab chiqarish jarayoni
Xizmat
Rivojlantiring
mahsulot xususiyatlari, chizmasi va rasmini oldi
Iqtiboslar
Menejer so'rovni 1-2 soat ichida qaytaradi va narx taklifini yuboradi
Namunalar
Bluk ishlab chiqarishdan oldin mahsulot sifatini tekshirish uchun bepul namunalar yuboriladi
Ishlab chiqarish
mahsulot spetsifikatsiyasini yana tasdiqlang, keyin ishlab chiqarishni tashkil qiling
Buyurtma
Namunalarni tasdiqlaganingizdan so'ng buyurtma bering
Sinov
Bizning QC guruhimiz yetkazib berishdan oldin mahsulot sifatini tekshiradi
Qadoqlash
kerak bo'lganda mahsulotlarni qadoqlash
Yuklanmoqda
Tayyor mahsulotlarni mijozning konteyneriga yuklash
Qabul qilinmoqda
Buyurtmangizni qabul qildik
Nima uchun bizni tanlang
•25 yillik eksport va 20 yillik ishlab chiqarish tajribasi
•Zavod taxminan 8000 m² maydonni egallaydi
•2021-yilda barcha turdagi ilg'or ishlab chiqarish uskunalari, jumladan, kukunli to'ldirish mashinasi, quvurlarni qisqartirish mashinasi, quvurlarni bükme uskunalari va boshqalar almashtirildi.
•o'rtacha kunlik ishlab chiqarish taxminan 15000 dona
• Turli xil kooperativ mijozlar
•Moslashtirish sizning talabingizga bog'liq
Sertifikat
Tegishli mahsulotlar
Zavod rasmi
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















