| Mahsulot nomi | To'rt yadroli silikonli karter isitgichi |
| Materiallar | silikon kauchuk |
| Kamar kengligi | 14mm, 20mm, 25mm, 30mm va boshqalar. |
| Kamar uzunligi | moslashtirilgan |
| Qo'rg'oshin sim materiali | silikon kauchuk yoki shisha tolali |
| Qo'rg'oshin simining uzunligi | 1000 mm (standart) |
| Kamar turi | Ikki yadroli yoki to'rt yadroli |
| Kuchlanishi | 110V, 220V yoki moslashtirilgan |
| Paket | bitta isitgich va bitta sumka |
| Ehtiyot qismlar | Bitta prujinali bitta isitgich |
| Jingwei isitgichi 20 yildan ortiq vaqt davomida isitgichlarni buyurtma asosida ishlab chiqaradi, bizning asosiy mahsulotlarimiz: muzdan tushirish isitish trubkasi, pech isitish trubkasi, suv isitgichi, alyuminiy folga isitgichi, silikon isitish yostig'i, krank korpusli isitgich, drenaj liniyasi isitgichi, alyuminiy isitish plitasi va boshqalar; 1. Silikon karter isitgichi mijozning talablariga muvofiq sozlanishi mumkin, standart yo'q; Kamar uzunligi karterning atrofi bo'yicha amalga oshirilishi mumkin, qo'rg'oshin simining uzunligi 1000 mm, kimgadir 2000 mm yoki 2500 mm ham kerak, bu standart emas; 2. Krank korpusli isitgich kamar to'plami polietilen paketga qadoqlangan va biz o'rnatish uchun buloq qo'shamiz, taxminan 100-200 dona bitta karton. | |
Silikon kauchuk isitish kamarining suv o'tkazmaydigan ishlashi yaxshi, nam, portlovchi bo'lmagan gaz joylari sanoat uskunalari yoki laboratoriya quvurlari, tank va tanklarni isitish, isitish va izolyatsiyalash uchun ishlatilishi mumkin, to'g'ridan-to'g'ri isitiladigan qism yuzasiga o'ralishi mumkin, o'rnatish oson, xavfsiz va ishonchli. Sovuq joylar uchun mos bo'lgan quvur liniyasi va quyosh energiyasi bilan ishlaydigan maxsus silikon kauchuk elektr isitish kamarining asosiy vazifasi issiq suv quvurlarini izolyatsiya qilish, eritish, qor va muzni eritishdir. Yuqori haroratga chidamlilik, yuqori sovuqqa chidamlilik va qarishga chidamlilik xususiyatlariga ega.
(1) ishqoriy bo'lmagan shisha tolali yadroli ramka o'rash elektr isitish simi, asosiy izolyatsiya silikon kauchuk, yaxshi issiqlikka chidamlilik, ishonchli izolyatsiya ko'rsatkichi.
(2) Ajoyib moslashuvchanlikka ega, isitish moslamasiga to'g'ridan-to'g'ri o'ralishi mumkin, yaxshi aloqa, bir xil isitish.
(3) O'rnatishda elektr kamarining silikon kauchuk tekis tomoni o'rta quvur liniyasi va tank yuzasiga yaqin bo'lishi va alyuminiy lenta bilan mahkamlanishi kerak. Issiqlik yo'qotilishini kamaytirish uchun elektr kamarining tashqarisida issiqlik izolyatsiyasi qatlamini o'lchash kerak.
(4) Isitgichning ehtiyojlariga ko'ra, u o'z xohishiga ko'ra egiladi va o'raladi, joy kichik, o'rnatish usuli oddiy va tez, isitish korpusi silikon izolyator bilan qoplangan va qalay mis o'rilganligi mexanik shikastlanishning oldini olish ta'siriga ega.
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














