| Mahsulot nomi | Muzlatgichni eritish uchun isitish trubkasi |
| Namlik holati izolyatsiyasiga chidamlilik | ≥200MΩ |
| Nam issiqlik sinovidan keyin izolyatsiya qarshiligi | ≥30MΩ |
| Namlik holatidagi oqish oqimi | ≤0.1mA |
| Quvur diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm va boshqalar. |
| Shakl | To'g'ri, U, AA turi yoki maxsus |
| Hajmi | maxsus |
| Suvdagi qarshilik kuchlanishi | 2000V/min (normal suv harorati) |
| Suvdagi izolyatsiyalangan qarshilik | 750 MOhm |
| Foydalanish | Muzdan tushirish isitish elementi |
| Muhrlash usuli | Silikon kauchuk yoki qisqaradigan naycha |
| Quvur materiali | Zanglamaydigan po'lat 304, 312 va boshqalar. |
| Tasdiqlashlar | CCC/CE/CQC |
| Muzlatgichni muzdan tushirish isitish trubkasi spetsifikatsiyasi mijozning talablariga muvofiq sozlanishi mumkin, biz mijozning rasmlari, namunalari yoki chizmalariga muvofiq muzdan tushirish isitish trubkasini ishlab chiqarishimiz mumkin, trubka diametri 6,5 mm, 8,0 mm, 10,7 mm va boshqalarni tanlash mumkin. Quvur uzunligi bitta trubka uchun 7 m dan ortiq bo'lishi mumkin. | |
Muzdan tushirish elektr isitish trubkasi muzlatgich, muzlatgich va muz omborida juda muhim aksessuardir. Muzdan tushirish quvurli isitish trubkasi muzlatgichning muzlagan muzini o'z vaqtida hal qilishi va sovutish uskunasining sovutish effektini yaxshilashi mumkin.
Muzlatgichni muzdan tushirish isitish trubkasi yumaloq zanglamaydigan po'latdan yasalgan 304 naycha bilan qoplangan, so'ngra qarshilik simi ichi bo'sh metall qobiqqa joylashtiriladi va qarshilik simi va ichi bo'sh metall qobiq orasidagi MgO kukuni zich to'ldiriladi va silikon birikma nihoyat muhrlanadi.
Bular muzdan tushirish isitgichlarining ishlab chiqarish jarayonlari va asosiy komponentlari. Xususan, to'ldirilgan MgO kukuni izolyatsiya va issiqlik o'tkazuvchanligi rolini o'ynaydi va nam muhitda muzdan tushirish elektr isitish trubkasining o'tkazuvchan va oqmasligining oldini olish uchun muhim materialdir. Quyma silikon chuqurchasi juda zich va oqmaydi va elektr tokini o'tkazmaydi. Muzdan tushirish elektr isitish trubkasining qo'rg'oshin simi silikon sim bo'lib, u ham suv o'tkazmaydigan.
Muzdan tushirish isitish quvurlarining keng tarqalgan diametrlari 6,5 mm, 8,0 mm, 10,7 mm va boshqalar. Muzdan tushirish isitgichlarining shakli va o'lchamlari foydalanish muhitining o'lchamiga qarab ham sozlanishi mumkin.
Muzdan tushirish isitish trubkasi muzlatgichlar, chillerlar, bug'latgichlar kabi sovutish uskunalarida keng qo'llaniladi va muzdan tushirish isitgichlarini muzdan tushirish maqsadida havo sovutgichlari va kondensator qanotlariga osongina o'rnatish mumkin.
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














