Mahsulot parametrlari
| Mahsulot nomi | Muzlatgich drenaj liniyasi isitgichi |
| Materiallar | Silikon kauchuk |
| Hajmi | 5 * 7 mm |
| Isitish uzunligi | 0,5M-20M |
| Qo'rg'oshin simining uzunligi | 1000 mm yoki maxsus |
| Rang | oq, kulrang, qizil, ko'k va boshqalar. |
| MOQ | 100 dona |
| Suvdagi qarshilik kuchlanishi | 2000V/min (normal suv harorati) |
| Suvdagi izolyatsiyalangan qarshilik | 750 MOhm |
| Foydalanish | Drenaj trubkasi isitgichi |
| Sertifikatlash | CE |
| Paket | bitta isitgich va bitta sumka |
| Kuchidrenaj quvur liniyasi isitish kamari40 Vt/M ni tashkil qiladi, biz 20 Vt/M, 50 Vt/M va boshqalar kabi boshqa quvvatlarni ham ishlab chiqarishimiz mumkin. Va uzunligidrenaj trubkasi isitgichi0,5M, 1M, 2M, 3M, 4M va boshqalarga ega. Eng uzunini 20M qilish mumkin. Paketdrenaj liniyasi isitgichibitta transplantatsiya sumkasi bo'lgan bitta isitgich, har bir uzunlik uchun 500 donadan ortiq ro'yxatdagi maxsus sumka miqdori. | |
Mahsulot konfiguratsiyasi
Muzlatgich drenaj liniyasi isitgichi - bu quvvat berilganda qizdirilishi mumkin bo'lgan izolyatsiyalangan sim. O'rnatish paytida drenaj isitgichini suv quvuriga o'rang yoki quvurga ulang. Quvvat berilgandan so'ng, suv quvurini silliq ushlab turish va suv quvurining muzlashi va yorilishining oldini olish uchun drenaj isitgichini isitish mumkin. Isitish printsipi shundaki, sim qiziydi va issiqlik suv quvuriga o'tkaziladi, bu esa muzlashning oldini olish uchun suv quvuridagi suv haroratini ko'taradi.
O'rnatish
1. O'rnatish holati: drenaj isitgichi muzlashi oson bo'lgan suv quvuriga o'rnatilishi va yerdan kamida 10 sm masofada joylashgan bo'lishi kerak.
2. O'rnatish usuli: Drenaj liniyasi isitgichi ko'rsatmalarga muvofiq to'g'ri o'rnatilishi kerak. Odatda, u suv quvuriga o'ralgan bo'lishi kerak va drenaj liniyasi isitgichining ikkala uchi ham elektr ta'minotiga ulanishi kerak.
3. Ehtiyot choralarini ko'ring: Drenaj liniyasi isitgichidan foydalanishda quyidagi jihatlarga e'tibor berish kerak:
(1) Uzoq muddatli elektr ta'minotidan saqlaning: drenaj liniyasi isitgichi uzoq vaqt davomida quvvatlanmasligi va haqiqiy ehtiyojlarga muvofiq muntazam ravishda ochilishi kerak.
(2) Bosim qo'shmang: isitish jarayonida juda ko'p bosim o'tkazmang, aks holda simga zarar yetkazadi.
(3) Shikastlanishdan saqlaning: Drenaj liniyasi isitgichini o'rnatishda uni haddan tashqari kuchlanish va ishqalanishdan saqlaning, aks holda simning uzilishiga olib keladi.
Zavod rasmi
Ishlab chiqarish jarayoni
Xizmat
Rivojlantiring
mahsulot xususiyatlari, chizmasi va rasmini oldi
Iqtiboslar
Menejer so'rovni 1-2 soat ichida qaytaradi va narx taklifini yuboradi
Namunalar
Bluk ishlab chiqarishdan oldin mahsulot sifatini tekshirish uchun bepul namunalar yuboriladi
Ishlab chiqarish
mahsulot spetsifikatsiyasini yana tasdiqlang, keyin ishlab chiqarishni tashkil qiling
Buyurtma
Namunalarni tasdiqlaganingizdan so'ng buyurtma bering
Sinov
Bizning QC guruhimiz yetkazib berishdan oldin mahsulot sifatini tekshiradi
Qadoqlash
kerak bo'lganda mahsulotlarni qadoqlash
Yuklanmoqda
Tayyor mahsulotlarni mijozning konteyneriga yuklash
Qabul qilinmoqda
Buyurtmangizni qabul qildik
Nima uchun bizni tanlang
•25 yillik eksport va 20 yillik ishlab chiqarish tajribasi
•Zavod taxminan 8000 m² maydonni egallaydi
•2021-yilda barcha turdagi ilg'or ishlab chiqarish uskunalari, jumladan, kukunli to'ldirish mashinasi, quvurlarni qisqartirish mashinasi, quvurlarni bükme uskunalari va boshqalar almashtirildi.
•o'rtacha kunlik ishlab chiqarish taxminan 15000 dona
• Turli xil kooperativ mijozlar
•Moslashtirish sizning talabingizga bog'liq
Sertifikat
Tegishli mahsulotlar
Zavod rasmi
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














