Mahsulot parametrlari
| Mahsulot nomi | Muzlatgich xonasi eshigi isitgich kabeli |
| Izolyatsiya materiallari | Silikon kauchuk |
| Sim diametri | 2,5 mm, 3,0 mm, 4,0 mm va boshqalar. |
| Isitish uzunligi | moslashtirilgan |
| Qo'rg'oshin simining uzunligi | 1000 mm yoki maxsus |
| Rang | oq, kulrang, qizil, ko'k va boshqalar. |
| MOQ | 100 dona |
| Suvdagi qarshilik kuchlanishi | 2000V/min (normal suv harorati) |
| Suvdagi izolyatsiyalangan qarshilik | 750 MOhm |
| Foydalanish | muzdan tushirish isitish simi |
| Sertifikatlash | CE |
| Paket | bitta isitgich va bitta sumka |
| Muzlatgich xonasi eshigi isitgichi kabelining uzunligi, kuchlanishi va quvvati zaruratga qarab sozlanishi mumkin. Sim diametri 2,5 mm, 3,0 mm, 3,5 mm va 4,0 mm ni tanlash mumkin. Sim yuzasi o'ralgan shisha olov, alyuminiy yoki zanglamaydigan po'latdan yasalgan bo'lishi mumkin. Themuzdan tushirish simli isitgichQo'rg'oshin simli ulagichli isitish qismi rezina bosh yoki ikki devorli qisqaradigan naycha bilan muhrlanishi mumkin, siz o'zingizning foydalanish ehtiyojlaringizga qarab tanlashingiz mumkin. | |
Mahsulot konfiguratsiyasi
Sovutgich, muzlatgich xonasi eshigi isitgich kabelining roli asosan eshikni isitish, muzlatgich eshigi ramkasining muzlab qolishining oldini olish, natijada muzlatgich eshigini ochib bo'lmasligi uchun ishlatiladi. Shuning uchun, agar u singan bo'lsa, uni ta'mirlash yoki almashtirish eng yaxshisidir. Sovutgichning o'zi sovutish korpusi bo'lgani uchun ichki harorat past bo'ladi va havo namligi yuqori bo'lgan taqdirda, muzlatgich qutisi atrofidagi qismlar kondensatsiyalanadi. Eshik ochilganda, issiq va sovuq gaz konvektsiyasi, eshik korpusi atrofida kondensatsiya, nam joylar va yomg'irli mavsumni oldini olish yoki sekinlashtirish uchun, yuqoridagi vaziyatda, maishiy muzlatgich sovutish siklida shudringga qarshi moslamani kuchaytirish uchun eshikning ikkala tomoniga va o'rta qismiga o'rnatilgan shudringga qarshi quvurli issiqlikdan foydalanish, quti va tashqi muhit o'rtasidagi harorat farqini kamaytirish, kondensatsiyani kamaytirish va yo'q qilish uchun ishlatiladi. Shuning uchun, muzlatgich ishlayotganida, eshik atrofida issiqlik bo'ladi. Biroq, bu muzlatgich xonasi eshigi isitgich kabeli, bir xil yoki notekis bo'lishidan qat'i nazar, muzlatgich qobig'ining ishlash muddatiga hech qanday ta'sir ko'rsatmaydi.
Mahsulot qo'llanilishi
Zavod rasmi
Ishlab chiqarish jarayoni
Xizmat
Rivojlantiring
mahsulot xususiyatlari, chizmasi va rasmini oldi
Iqtiboslar
Menejer so'rovni 1-2 soat ichida qaytaradi va narx taklifini yuboradi
Namunalar
Bluk ishlab chiqarishdan oldin mahsulot sifatini tekshirish uchun bepul namunalar yuboriladi
Ishlab chiqarish
mahsulot spetsifikatsiyasini yana tasdiqlang, keyin ishlab chiqarishni tashkil qiling
Buyurtma
Namunalarni tasdiqlaganingizdan so'ng buyurtma bering
Sinov
Bizning QC guruhimiz yetkazib berishdan oldin mahsulot sifatini tekshiradi
Qadoqlash
kerak bo'lganda mahsulotlarni qadoqlash
Yuklanmoqda
Tayyor mahsulotlarni mijozning konteyneriga yuklash
Qabul qilinmoqda
Buyurtmangizni qabul qildik
Nima uchun bizni tanlang
•25 yillik eksport va 20 yillik ishlab chiqarish tajribasi
•Zavod taxminan 8000 m² maydonni egallaydi
•2021-yilda barcha turdagi ilg'or ishlab chiqarish uskunalari, jumladan, kukunli to'ldirish mashinasi, quvurlarni qisqartirish mashinasi, quvurlarni bükme uskunalari va boshqalar almashtirildi.
•o'rtacha kunlik ishlab chiqarish taxminan 15000 dona
• Turli xil kooperativ mijozlar
•Moslashtirish sizning talabingizga bog'liq
Sertifikat
Tegishli mahsulotlar
Zavod rasmi
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














