Mahsulot parametrlari
| Mahsulot nomi | Muzlatgich xonasi eshigi isitgichi |
| Izolyatsiya materiallari | Silikon kauchuk |
| Sim diametri | 2,5 mm, 3,0 mm, 4,0 mm va boshqalar. |
| Isitish uzunligi | moslashtirilgan |
| Qo'rg'oshin simining uzunligi | 1000 mm yoki maxsus |
| Rang | oq, kulrang, qizil, ko'k va boshqalar. |
| MOQ | 100 dona |
| Suvdagi qarshilik kuchlanishi | 2000V/min (normal suv harorati) |
| Suvdagi izolyatsiyalangan qarshilik | 750 MOhm |
| Foydalanish | eshik ramkasi deforst isitgich simi |
| Sertifikatlash | CE |
| Paket | bitta isitgich va bitta sumka |
| Muzlatgich xonasi eshigi isitgichining uzunligi, kuchlanishi va quvvati zaruratga qarab sozlanishi mumkin. Sim diametri 2,5 mm, 3,0 mm, 3,5 mm va 4,0 mm ni tanlash mumkin. Sim yuzasi o'ralgan shisha olov, alyuminiy yoki zanglamaydigan po'latdan yasalgan bo'lishi mumkin. Themuzdan tushirish simli isitgichQo'rg'oshin simli ulagichli isitish qismi rezina bosh yoki ikki devorli qisqaradigan naycha bilan muhrlanishi mumkin, siz o'zingizning foydalanish ehtiyojlaringizga qarab tanlashingiz mumkin. | |
Mahsulot konfiguratsiyasi
Muzlatgich xonasi eshigi isitgichi tomonidan ishlab chiqariladigan issiqlik haroratni boshqarish effektiga erishish uchun eshik romining atrofidagi havoni isitadi. Umuman olganda, isitish simi oqim orqali ma'lum miqdorda issiqlik hosil qiladi, bu esa eshik romining atrofidagi haroratni ma'lum bir haroratga ko'taradi va shu bilan haroratni boshqarish maqsadiga erishiladi. Sovuq saqlash eshigi romining isitish simi sovuq saqlash eshigi romining muzlashi yoki yomon muhrlanish va izolyatsiya choralari tufayli tez sovib ketishining oldini olish uchun ishlatiladi.Sovuq saqlash eshigi romining muzlashi va tez sovib ketishining oldini olish uchun, odatda sovuq saqlash eshigi romining atrofiga isitish simi qo'shiladi.
Nima uchun muzlatgich eshigi isitgichidan foydalanish kerak?
Chunki sovuqxona ichidagi harorat juda past va tashqaridagi sovuqxona odatda normal xona haroratida bo'ladi. Bu katta harorat farqi muammolarga olib kelishi mumkin. Sovuqxona eshigi yopilganda, harorat farqi tufayli sovuqxona eshigi romining atrofida kondensatsiya yoki muzlash oson. Bu sovuq kondensatsiya va muzlash, agar davolanmasa, muammo tug'dirishi mumkin. Bir tomondan, ular sovuqxona eshigining zichligiga ta'sir qiladi, shuning uchun sovuqxonaning issiqlik izolyatsiyasi ta'siri sezilarli darajada kamayadi. Boshqa tomondan, uzoq vaqt eshik romining va eshikning tuzilishiga ham zarar etkazishi mumkin.
Zavod rasmi
Ishlab chiqarish jarayoni
Xizmat
Rivojlantiring
mahsulot xususiyatlari, chizmasi va rasmini oldi
Iqtiboslar
Menejer so'rovni 1-2 soat ichida qaytaradi va narx taklifini yuboradi
Namunalar
Bluk ishlab chiqarishdan oldin mahsulot sifatini tekshirish uchun bepul namunalar yuboriladi
Ishlab chiqarish
mahsulot spetsifikatsiyasini yana tasdiqlang, keyin ishlab chiqarishni tashkil qiling
Buyurtma
Namunalarni tasdiqlaganingizdan so'ng buyurtma bering
Sinov
Bizning QC guruhimiz yetkazib berishdan oldin mahsulot sifatini tekshiradi
Qadoqlash
kerak bo'lganda mahsulotlarni qadoqlash
Yuklanmoqda
Tayyor mahsulotlarni mijozning konteyneriga yuklash
Qabul qilinmoqda
Buyurtmangizni qabul qildik
Nima uchun bizni tanlang
•25 yillik eksport va 20 yillik ishlab chiqarish tajribasi
•Zavod taxminan 8000 m² maydonni egallaydi
•2021-yilda barcha turdagi ilg'or ishlab chiqarish uskunalari, jumladan, kukunli to'ldirish mashinasi, quvurlarni qisqartirish mashinasi, quvurlarni bükme uskunalari va boshqalar almashtirildi.
•o'rtacha kunlik ishlab chiqarish taxminan 15000 dona
• Turli xil kooperativ mijozlar
•Moslashtirish sizning talabingizga bog'liq
Sertifikat
Tegishli mahsulotlar
Zavod rasmi
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













