| Mahsulot nomi | Sovutgichli alyuminiy folga isitgichi |
| Namlik holati izolyatsiyasiga chidamlilik | ≥200MΩ |
| Nam issiqlik sinovidan keyin izolyatsiya qarshiligi | ≥30MΩ |
| Namlik holatidagi oqish oqimi | ≤0.1mA |
| Shakl | yumaloq, to'rtburchak, uchburchak yoki maxsus |
| Kuchlanishi | 12V-230V |
| Quvvat | moslashtirilgan |
| Qarshilik kuchlanishi | 2000V/min (normal suv harorati) |
| Qo'rg'oshin sim materiali | Silikon kauchuk, PVX va boshqalar. |
| Foydalanish | Sovutgichli alyuminiy folga isitgichi |
| Qo'rg'oshin simining uzunligi | Moslashtirilgan |
| Paket | karton |
| Tasdiqlashlar | CE |
| Sovutgich alyuminiy folga isitgichi isitish tashuvchisi sifatida silikon isitish simidan yoki PVX isitish simidan tayyorlangan va isitish simi alyuminiy folga lentasiga tekis yotqizilgan. Sovutgich alyuminiy eritish folga isitgichi o'lchami kuchlanish quvvati, qo'rg'oshin liniyasi uzunligi va materiali mijoz talablariga muvofiq sozlanishi mumkin. | |
Alyuminiy folga isitgichi – isitish simi alyuminiy folgaga yopishtirilgan. Folga issiqlik o'tkazuvchi vazifasini bajaradi. Alyuminiy folga isitgichlari moslashuvchanligi, namlikka chidamliligi, namlikka chidamliligi, chidamliligi va tejamkor narxi tufayli turli xil maqsadlarda qo'llaniladi. Eng ko'p ishlatiladigan muzlatgichlar. Ko'zgu isitgichlari - bu qo'llanilish turiga, talab qilinadigan haroratga, quvvat zichligiga, konstruktsiyasiga va boshqalarga qarab har xil turdagi kichik elektr jihozlari va muzdan tushirish isitgichlari.
1. Iqtisodiy yechim
2. Texnik xususiyatlar talablarga muvofiq sozlanishi mumkin
3. Sirt bilan aloqa yaxshilandi
4. Katta sirt maydonlarini qizdiring
5. Issiqlik uzatishni yaxshilash
6. Uzoq muddatli dala hayoti
7. Rivojlanishning past narxi
8. Maxsus vositalar yo'q
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













