Mahsulot parametrlari
| Mahsulot nomi | Isitish kamarining krank korpusli isitgichi |
| Namlik holati izolyatsiyasiga chidamlilik | ≥200MΩ |
| Nam issiqlik sinovidan keyin izolyatsiya qarshiligi | ≥30MΩ |
| Namlik holatidagi oqish oqimi | ≤0.1mA |
| Materiallar | silikon kauchuk |
| Kamarning kengligi | 14mm, 20mm, 25mm va boshqalar. |
| Kamar uzunligi | Moslashtirilgan |
| Qarshilik kuchlanishi | 2000V/min |
| Suvdagi izolyatsiyalangan qarshilik | 750 MOhm |
| Foydalanish | Karter isitgich kamari |
| Qo'rg'oshin simining uzunligi | 1000 mm yoki maxsus |
| Paket | bitta isitgich va bitta sumka |
| Tasdiqlashlar | CE |
| Terminal turi | Moslashtirilgan |
| Isitish kamarining krank korpusli isitgichining kengligi 14 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm va boshqalarni o'z ichiga olishi mumkin.silikon isitish kamarikonditsioner kompressorini yoki sovutgich fan silindrini muzdan tushirish uchun ishlatilishi mumkin.krank korpusli isitgich kamariuzunligi mijozning talablariga muvofiq sozlanishi mumkin. | |
Mahsulot konfiguratsiyasi
Silikon kauchuk isitish kamari foydalanish holatlariga ko'ra ikki turga bo'linadi: quvur liniyasi elektr isitish kamari, konditsioner kompressorining karterli isitgich kamari. Isitish elementi nikel xrom qotishmasining qarshilik simidan iborat bo'lib, tez qiziydi, bir xil haroratga ega, yuqori va past haroratga chidamli izolyatsiya qatlami, korroziyaga qarshi, yuqori izolyatsiya, qarishga chidamli silikon kauchuk va kimyoviy bo'lmagan tolali mato, import qilingan ko'pikli kauchuk va boshqa materiallardan tayyorlangan, astar, oraliq izolyatsiya qatlami, uch qatlamli tashqi himoya qatlami, yaxshi issiqlikka chidamlilik, ishonchli izolyatsiya ko'rsatkichi, moslashuvchanlik, qizdirilishi mumkin bo'lgan narsalar * yaqin aloqa, yuqori issiqlik samaradorligi, foydalanish oson, to'g'ridan-to'g'ri qizdirilgan qism yuzasiga o'ralishi mumkin.
Mahsulot funktsiyasi
Isitish kamarining krank korpusli isitgichining funktsiyasi va funktsiyasi
1. Sovuq holatda konditsioner, transmissiya moyining kondensatsiyasi jihozning normal ishga tushishiga ta'sir qiladi. Konditsioner kompressorining isitish kamarining tirsakli isitgichi moyning termal qizishini rag'batlantirishi va jihozning normal ishga tushishiga yordam berishi mumkin.
2. Sovuq qishda kompressorni shikastlanmasdan ochish uchun himoya qiling, xizmat muddatini uzaytiring. (Sovuq qishda yog 'kondensatsiyalanadi va mashinada qotib qoladi, bu esa qattiq ishqalanishga olib keladi va ochilganda kompressorga zarar yetkazadi).
Ishlab chiqarish jarayoni
Xizmat
Rivojlantiring
mahsulot xususiyatlari, chizmasi va rasmini oldi
Iqtiboslar
Menejer so'rovni 1-2 soat ichida qaytaradi va narx taklifini yuboradi
Namunalar
Bluk ishlab chiqarishdan oldin mahsulot sifatini tekshirish uchun bepul namunalar yuboriladi
Ishlab chiqarish
mahsulot spetsifikatsiyasini yana tasdiqlang, keyin ishlab chiqarishni tashkil qiling
Buyurtma
Namunalarni tasdiqlaganingizdan so'ng buyurtma bering
Sinov
Bizning QC guruhimiz yetkazib berishdan oldin mahsulot sifatini tekshiradi
Qadoqlash
kerak bo'lganda mahsulotlarni qadoqlash
Yuklanmoqda
Tayyor mahsulotlarni mijozning konteyneriga yuklash
Qabul qilinmoqda
Buyurtmangizni qabul qildik
Nima uchun bizni tanlang
•25 yillik eksport va 20 yillik ishlab chiqarish tajribasi
•Zavod taxminan 8000 m² maydonni egallaydi
•2021-yilda barcha turdagi ilg'or ishlab chiqarish uskunalari, jumladan, kukunli to'ldirish mashinasi, quvurlarni qisqartirish mashinasi, quvurlarni bükme uskunalari va boshqalar almashtirildi.
•o'rtacha kunlik ishlab chiqarish taxminan 15000 dona
• Turli xil kooperativ mijozlar
•Moslashtirish sizning talabingizga bog'liq
Sertifikat
Tegishli mahsulotlar
Zavod rasmi
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














