| Mahsulot nomi | Yuqori sifatli silikon shisha tolali o'ralgan muzdan tushirish isitish kabeli |
| Sim diametri | 2,5 mm, 3,0 mm, 4,0 mm |
| Izolyatsiya materiallari | silikon kauchuk |
| Bog'lovchi qatlam materiali | shisha tolali |
| Isitish simining uzunligi | moslashtirilgan |
| qo'rg'oshin simining uzunligi | 1000 mm yoki maxsus |
| Kuchlanishi | 110-230V |
| Quvvat | Har bir metr uchun 5-40 Vt |
| Paket | bitta isitgich va bitta sumka |
| MOQ | 100 dona |
| Sertifikatlash | CE |
| 1. Silikon muzdan tushirish simli isitgich foydalanuvchi talablariga muvofiq sozlanishi mumkin, maxsus buyurtma bo'yicha standart ma'lumot yo'q; 2. Elektr isitish simida bizda silikon isitish simi va pvc isitish simi mavjud, silikon isitish simining maksimal sirt harorati 250 ℃ va PVX isitish simining maksimal sirt harorati 105 ℃. 2. Muzdan tushirish isitgichining qo'rg'oshin simini silikon qo'rg'oshin sim, 18/20AWG qo'rg'oshin sim va shisha tolali bosh sim sifatida tanlash mumkin. | |
Muzdan tushirish simli isitgich to'liq izolyatsiyani talab qiladigan moslashuvchan isitish dasturlari, jumladan, to'liq suvga botirilgan yoki yuqori namlikli muhitlarda qo'llaniladigan dasturlar uchun javob beradi.
Silikon isitish simi shisha tolaga o'ralgan qarshilik simidan va PVX, silikon, silikon + PVX ikki tomonlama izolyatsiyadan iborat bo'lib, izolyatsiya qatlamini himoya qilish uchun izolyatsiya qatlamidan tashqariga shisha tolali ortiqcha oro bermay qo'shishi mumkin.
Mijozning haqiqiy foydalanish muhiti va texnik talablariga muvofiq, biz mahsulot hajmini, ulanish va sozlash tizimini optimallashtirish uchun eng professional yechimlarni taqdim etamiz.
Elektr silikonli muzdan tushirish isitish simlari sanoat va maishiy muzlatgich uskunalarini muzdan tushirish uchun eng mashhur yechim hisoblanadi. Shu bilan birga, ular sovutish sanoatida drenaj lavabolari va suvni muzdan tushirish uchun muzlatishga qarshi isitish sifatida ham qo'llaniladi.
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314
















