Mahsulot parametrlari
| Mahsulot nomi | Suv idishi uchun immersion flanesli isitish elementi |
| Namlik holati izolyatsiyasiga chidamlilik | ≥200MΩ |
| Nam issiqlik sinovidan keyin izolyatsiya qarshiligi | ≥30MΩ |
| Namlik holatidagi oqish oqimi | ≤0.1mA |
| Yuzaki yuk | ≤3.5W/sm2 |
| Quvur diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm va boshqalar. |
| Shakl | tekis, U shakli, W shakli va boshqalar. |
| Qarshilik kuchlanishi | 2000V/min |
| Suvdagi izolyatsiyalangan qarshilik | 750 MOhm |
| Foydalanish | Immersion isitish elementi |
| Quvur uzunligi | 300-7500 mm |
| Shakl | moslashtirilgan |
| Tasdiqlashlar | CE/ CQC |
| Terminal turi | Moslashtirilgan |
| TheQuvurli suvga botirish isitgichiBizda zanglamaydigan po'lat 201 va zanglamaydigan po'lat 304 mavjud, va suv idishi flanes o'lchami uchun botirish isitish elementi ikkita modelga ega, biri DN40, ikkinchisi DN50. Quvur uzunligi 200-600 mm dan tayyorlanishi mumkin, quvvat talablarga muvofiq sozlanishi mumkin. | |
Mahsulot konfiguratsiyasi
Thesuv idishini botirish isitish trubkasisuvni isitish va bak korpusida izolyatsiya qilish uchun ishlatiladi.suvga botirish flanesli suv isitgichiOqishsiz xavfsizlik, oson o'rnatish, kichik o'lcham, yuqori issiqlik samaradorligi, tez isitish, yaxshi mexanik mustahkamlik, uzoq xizmat muddati va past sirt yuk dizayni bilan suv o'lchamlarining past hosil bo'lish tezligi kabi xususiyatlarga ega. Agar siz foydalanish quvvatiga ishonchingiz komil bo'lmasa, quvvatni tahlil qilish va loyihalashda yordam berish, CAD o'lchamidagi chizmalarni taqdim etish va foydalanish uchun nominal kuchlanish va to'g'ri simlarni ulashda bizga bepul murojaat qilishingiz mumkin.
Mahsulot turi va o'rnatish
Turi va o'rnatishsuv idishini isitish trubkasi
1. tishli mahkamlagichlar:tekis novda turi, U turi, maxsus shakl.
O'rnatish:gayka, vintli asos mahkamlangan
2.vint (olti burchakli gayka turi):bitta U, ko'p U,
O'rnatish:ayol halqasi, tagligi mahkamlangan
3.gardish:bitta U, ko'p U, qo'shaloq U va boshqalar,
O'rnatish:ayol gardish dumbasi
4. suv ostiga olinadigan:bosimli rezina bosh, metall qisma to'liq muhrlangan,
O'rnatish:to'g'ridan-to'g'ri suyuqlikka botiriladi.
Mahsulot qo'llanilishi
Suv idishi elektr isitish trubkasiasosan mehmonxona tomlari, turar-joy binolari va fabrikalar hamda hammom suv idishlarini isitish, kimyoviy eritma idishi, yordamchi idish isitish, quvur liniyasi suvi va bug 'isitish, gidroelektrostantsiya suv aylanish uskunalari, basseyn isitish, issiqlik almashinuvi katta idishi, yer osti suvlari, basseyn isitish yoki tozalash, kichik idishlarni farmatsevtik isitish, eksperimental va ilmiy tadqiqot asboblarini isitish, mexanik uskunalarni oldindan isitish va issiqlik izolyatsiyasi isitishda qo'llaniladi.
Ishlab chiqarish jarayoni
Xizmat
Rivojlantiring
mahsulot xususiyatlari, chizmasi va rasmini oldi
Iqtiboslar
Menejer so'rovni 1-2 soat ichida qaytaradi va narx taklifini yuboradi
Namunalar
Bluk ishlab chiqarishdan oldin mahsulot sifatini tekshirish uchun bepul namunalar yuboriladi
Ishlab chiqarish
mahsulot spetsifikatsiyasini yana tasdiqlang, keyin ishlab chiqarishni tashkil qiling
Buyurtma
Namunalarni tasdiqlaganingizdan so'ng buyurtma bering
Sinov
Bizning QC guruhimiz yetkazib berishdan oldin mahsulot sifatini tekshiradi
Qadoqlash
kerak bo'lganda mahsulotlarni qadoqlash
Yuklanmoqda
Tayyor mahsulotlarni mijozning konteyneriga yuklash
Qabul qilinmoqda
Buyurtmangizni qabul qildik
Nima uchun bizni tanlang
•25 yillik eksport va 20 yillik ishlab chiqarish tajribasi
•Zavod taxminan 8000 m² maydonni egallaydi
•2021-yilda barcha turdagi ilg'or ishlab chiqarish uskunalari, jumladan, kukunli to'ldirish mashinasi, quvurlarni qisqartirish mashinasi, quvurlarni bükme uskunalari va boshqalar almashtirildi.
•o'rtacha kunlik ishlab chiqarish taxminan 15000 dona
• Turli xil kooperativ mijozlar
•Moslashtirish sizning talabingizga bog'liq
Sertifikat
Tegishli mahsulotlar
Zavod rasmi
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














