Mahsulot parametrlari
| Mahsulot nomi | Infraqizil keramik yostiqli isitgich |
| Materiallar | Keramika |
| Kuchlanishi | 12V-480V, sozlanishi mumkin |
| Vatt quvvati | 125-1500 Vt yoki moslashtirilgan |
| Shakl | Yassi/Egri/Lampochka |
| Chidamli sim elementi | Ni-Cr yoki FeCr |
| Foydali to'lqin diapazoni | 2 dan 10 um gacha |
| O'rtacha ishlash muddati | Sharoitlarga qarab 20 000 soatgacha |
| Ichki termojuft | K yoki J turi |
| Foydalanish | Infraqizil keramik isitgich |
| Sovuq hududlar | Uzunlik va diametrga bog'liq 5-25 mm |
| Tavsiya etilgan nurlanish masofasi | 100 mm dan 200 mm gacha |
| Paket | bitta isitgich bitta quti bilan |
| Rang | qora, oq, sariq |
| Infraqizil keramik isitgichning standart o'lchami 1. 60 * 60 mm2. 120mmx60mm3. 122mmx60mm 4. 120 mm * 120 mm5. 122mm*122mm6. 240 mm * 60 mm 7. 245mm*60mm K yoki J tipidagi termojuft bilan | |
Mahsulot konfiguratsiyasi
Infraqizil keramik yostiqli isitgich ultra yupqa isitish korpusi bilan ajralib turadigan keramik in'ektsiya kalıplama jarayoni orqali quyiladi. Elateinning boshqa plastinka radiatorlari seriyasi bilan taqqoslaganda, FSF balandligi taxminan 45% ga kamayadi, bu esa o'rnatish joyini ko'p tejaydi va mashina modifikatsiyalari uchun mos keladi.
Infraqizil keramik yostiqli isitgichning maksimal ish harorati 720 ℃, maksimal sirt o'rtacha issiqlik quvvati zichligi 64 kVt/m², tanlash uchun 4 ta xususiyat va o'lcham mavjud, isitish quvvati 60 Vt dan 1000 Vt gacha.
Mahsulot xususiyatlari
Infraqizil keramik isitgich plitasiTuzilishi: Keramik elektr isitish plitasi yuqori radiatsiyali sir qatlamidan tayyorlangan, matritsa sifatida yaxshi termal zarba berish xususiyatiga ega keramika va bir vaqtning o'zida yuqori sifatli elektr isitish simlari sinterlanadi. Ularning tarkibi quyidagicha:
1. Matritsa: yaxshi termal zarbaga ega keramik materialdan iborat;
2. Isitish: yuqori sifatli nikel-xrom qotishma simidan tayyorlangan;
3. Sir qatlami: U yaxshi radiatsiya ko'rsatkichlariga ega metall oksidi xom ashyosidan iborat va radiatsiya intensivligini oshirish va sirning moslashuvchanligini oshirish uchun tegishli qo'shimchalar qo'llaniladi.
Mahsulot ilovalari
Ishlab chiqarish jarayoni
Xizmat
Rivojlantiring
mahsulot xususiyatlari, chizmasi va rasmini oldi
Iqtiboslar
Menejer so'rovni 1-2 soat ichida qaytaradi va narx taklifini yuboradi
Namunalar
Bluk ishlab chiqarishdan oldin mahsulot sifatini tekshirish uchun bepul namunalar yuboriladi
Ishlab chiqarish
mahsulot spetsifikatsiyasini yana tasdiqlang, keyin ishlab chiqarishni tashkil qiling
Buyurtma
Namunalarni tasdiqlaganingizdan so'ng buyurtma bering
Sinov
Bizning QC guruhimiz yetkazib berishdan oldin mahsulot sifatini tekshiradi
Qadoqlash
kerak bo'lganda mahsulotlarni qadoqlash
Yuklanmoqda
Tayyor mahsulotlarni mijozning konteyneriga yuklash
Qabul qilinmoqda
Buyurtmangizni qabul qildik
Nima uchun bizni tanlang
•25 yillik eksport va 20 yillik ishlab chiqarish tajribasi
•Zavod taxminan 8000 m² maydonni egallaydi
•2021-yilda barcha turdagi ilg'or ishlab chiqarish uskunalari, jumladan, kukunli to'ldirish mashinasi, quvurlarni qisqartirish mashinasi, quvurlarni bükme uskunalari va boshqalar almashtirildi.
•o'rtacha kunlik ishlab chiqarish taxminan 15000 dona
• Turli xil kooperativ mijozlar
•Moslashtirish sizning talabingizga bog'liq
Sertifikat
Tegishli mahsulotlar
Zavod rasmi
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












