| Mahsulot nomi | Yog 'chuqur fritöz isitish trubkasi |
| Namlik holati izolyatsiyasiga chidamlilik | ≥200MΩ |
| Nam issiqlik sinovidan keyin izolyatsiya qarshiligi | ≥30MΩ |
| Namlik holatidagi oqish oqimi | ≤0.1mA |
| Yuzaki yuk | ≤3.5W/sm2 |
| Quvur diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm va boshqalar. |
| Shakl | Moslashtirilgan |
| Qarshilik kuchlanishi | 2000V/min |
| Izolyatsiyalangan qarshilik | 750 MOhm |
| Foydalanish | Fritöz isitish elementi |
| Quvur uzunligi | 300-7500 mm |
| Terminal | Moslashtirilgan |
| Tasdiqlashlar | CE/ CQC |
| Terminal turi | Moslashtirilgan |
| JINGWEI isitgichi professional yog 'chuqur fritöz isitish trubkasi ishlab chiqaruvchisi bo'lib, bizda 25 yildan ortiq vaqtdan beri moslashtirilgan elektr isitish trubkasi mavjud.Fritöz isitish elementining quvvati ham talablarga muvofiq sozlanishi mumkin. Naycha boshi odatda flanes, flanes materialidan foydalanadi, bizda zanglamaydigan po'lat yoki mis bor. | |
Chuqur yog'li qovurish moslamasining isitish trubkasi qozon yoki pech uskunasining muhim tarkibiy qismi bo'lib, elektr energiyasini issiqlik energiyasiga aylantirishning muhim qismidir. U asosan yog' idishini isitish rolini o'ynaydi, shunda yog' harorati kerakli haroratga yetadi. Odatda metall materialdan yasalgan elektr trubkasi elektr toki bilan isitiladi va tovadagi yog'ning haroratini ovqatni qovurish uchun zarur bo'lgan haroratga ko'taradi.
1. Zanglamaydigan po'latdan yasalgan fritöz isitish trubkasi
Zanglamaydigan po'latdan yasalgan yog 'frityurasi isitish trubkasi yaxshi korroziyaga chidamlilik va yuqori haroratga chidamlilikka ega, shuning uchun u uzoq xizmat qilish muddatiga ega va maxsus ish muhitlari uchun mos keladi.
2. Volfram fritöz isitish trubkasi
Volfram fritöz isitish trubkasi yaxshi elektr o'tkazuvchanligiga ega, shuning uchun u yuqori isitish tezligi va harorat barqarorligiga ega, yog 'idishini tezda qizdirishi va yog' harorati barqarorligini saqlab turishi mumkin, yuqori haroratli isitish ish muhiti uchun mos keladi.
3. Nikel-xromli fritöz isitish trubkasi
Nikel-xrom qotishmali fritöz isitish trubkasi kuchli oksidlanish va korroziyaga chidamliligiga ega, yaxshi yuqori harorat kuchi va o'tkazuvchanligiga ega va turli xil isitish muhitlariga qo'llanilishi mumkin.
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














