| Mahsulot nomi | Yog 'fritöz isitish elementi |
| Namlik holati izolyatsiyasiga chidamlilik | ≥200MΩ |
| Nam issiqlik sinovidan keyin izolyatsiya qarshiligi | ≥30MΩ |
| Namlik holatidagi oqish oqimi | ≤0.1mA |
| Yuzaki yuk | ≤3.5W/sm2 |
| Quvur diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm va boshqalar. |
| Shakl | Moslashtirilgan |
| Qarshilik kuchlanishi | 2000V/min |
| Izolyatsiyalangan qarshilik | 750 MOhm |
| Foydalanish | Fritöz isitish elementi |
| Quvur uzunligi | 300-7500 mm |
| Terminal | Moslashtirilgan |
| Tasdiqlashlar | CE/ CQC |
| Terminal turi | Moslashtirilgan |
| JINGWEI isitgichi professional chuqur fritöz isitish trubkasi ishlab chiqaruvchisi bo'lib, bizda 25 yildan ortiq vaqtdan beri moslashtirilgan elektr isitish trubkasi mavjud.Fritöz isitish elementining quvvati ham talablarga muvofiq sozlanishi mumkin. Naycha boshi odatda flanes, flanes materialidan foydalanadi, bizda zanglamaydigan po'lat yoki mis bor. | |
Theyog 'qovurish moslamasining isitish elementiQobiq sifatida zanglamaydigan po'lat quvur va spiral elektrotermik qotishma sim (nikel xrom, temir xrom qotishmasi) quvurning markaziy o'qi bo'ylab bir tekis taqsimlangan. Bo'shliq yaxshi izolyatsiya va issiqlik o'tkazuvchanligiga ega magneziya bilan to'ldirilgan va quvurning ikki uchi silika jeli yoki keramika bilan muhrlangan. Zanglamaydigan po'latdan yasalgan elektr isitish trubkasi yuqori issiqlik samaradorligi, ishlatish osonligi, oddiy o'rnatilishi, ifloslanishi yo'qligi sababli elektr energiyasini issiqlik energiyasiga aylantirish uchun maxsus elektr komponentidir, turli xil isitish holatlarida keng qo'llaniladi, elektr qozonlarda ko'proq ishlatiladi. Zanglamaydigan po'latdan yasalgan elektr quvurlarining xizmat qilish muddati juda uzoq va umumiy dizayn xizmat muddati 10 000 soatdan ortiq.
Elektr qozon (elektr qaynoq suv qozoni, elektr issiq suv qozoni, elektr isitish qozoni, elektr vanna qozoni, elektr bug 'qozon va boshqalar), elektr pech, kimyoviy uskunalar, plastmassa shakllantirish va yordamchi uskunalar, issiq press shakllantirish mashinalari, sigaret mashinalari, tez muhrlash mashinasi, farmatsevtika mashinalari, sauna uskunalari, elektr suv qozoni, oshxona uskunalari, sanoat tozalash uskunalari, tijorat konditsionerlari va ichimlik suvi uskunalari, quyosh energiyasi uskunalari, elektr portlash qozon uskunalari, to'lqinli lehimlash elektron avtomatlashtirish uskunalari, yarimo'tkazgichli evtektik payvandlash, quyma kirish kanalini isitish va yugurmaydigan in'ektsiya, plastmassa, oziq-ovqat, tibbiy, to'qimachilik, neft, mashinasozlik, elektrokaplama, qadoqlash va boshqa sanoat tarmoqlari.
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














