| Mahsulot nomi | Pech isitish elementi Xitoy naychali isitgich yetkazib beruvchisi |
| Namlik holati izolyatsiyasiga chidamlilik | ≥200MΩ |
| Nam issiqlik sinovidan keyin izolyatsiya qarshiligi | ≥30MΩ |
| Namlik holatidagi oqish oqimi | ≤0.1mA |
| Yuzaki yuk | ≤3.5W/sm2 |
| Quvur diametri | 6.5 mm, 8.0 mm, 10.7 mm |
| Materiallar | SUS304,316,321,310S,316,316L,Incoloy840/800 |
| Suvdagi qarshilik kuchlanishi | 2000V/min (normal suv harorati) |
| Suvdagi izolyatsiyalangan qarshilik | 750 MOhm |
| Foydalanish | Pech isitish elementi |
| Terminal turi | moslashtirilgan |
| Shakl | moslashtirilgan |
| Tasdiqlashlar | CE / CQC |
| JlNGWEl isitgichi Xitoyning trubkali isitgich yetkazib beruvchisi bo'lib, pech panjara isitish elementi sizning chizmalaringiz yoki talablaringizga muvofiq moslashtirilishi mumkin, quvur materiali zanglamaydigan po'latdan 304 yoki SS32l va boshqalarni tanlash mumkin. Pech isitish elementining shakli va o'lchami moslashtirilishi mumkin, siz bizga chizma yoki rasmni yuborishingiz mumkin (o'lcham rasmda ko'rsatilgan), biz ham xuddi shunday qilishimiz mumkin. Pech isitish elementining kuchlanishi taxminan 110V, 115V, 120V, 220V yoki 230V ni tashkil qiladi, foydalanish joyingizga qarab to'g'ri kuchlanishni tanlang, bizning pech isitgichimiz MOQ kamida 120 dona, katta miqdorda narx arzonroq bo'ladi. | |
Pech isitish elementi - bu elektr oshxona plitasida mavjud bo'lgan isitish moslamasi. Toster elementi singari, gazli pech isitish elementi elektr tokini issiqlikka va pech uchun pishirish elementi orqali o'tadigan elektr energiyasiga aylantiradi. Eng yaxshi tanlov zanglamaydigan po'latdan yasalgan gazli pech isitish elementi hisoblanadi, chunki u qizdirilganda bardoshli va barqaror. Hotpoint pechi uchun isitgich elementi haddan tashqari haroratdan himoya qilish tugmasi yoki harorat sensori bilan jihozlangan. Pech uchun isitish elementi yaxshi issiqlik tarqalish ko'rsatkichiga va yuqori issiqlik samaradorligiga ega.
1. Turli xil terminal variantlari mavjud
2. Biz standart va moslashtirilgan modellarni taklif etamiz
3. Bardoshli va uzoqroq umrga ega
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













