| Mahsulot nomi | Toster uchun pech isitish elementi |
| Namlik holati izolyatsiyasiga chidamlilik | ≥200MΩ |
| Nam issiqlik sinovidan keyin izolyatsiya qarshiligi | ≥30MΩ |
| Namlik holatidagi oqish oqimi | ≤0.1mA |
| Yuzaki yuk | ≤3.5W/sm2 |
| Quvur diametri | 6.5 mm, 8.0 mm, 10.7 mm |
| Shakl | Moslashtirilgan |
| Qarshilik kuchlanishi | 2000V/min |
| Izolyatsiyalangan qarshilik | 750 MOhm |
| Foydalanish | Pech isitish elementi |
| Quvur materiali | Zanglamaydigan po'lat |
| Hajmi | moslashtirilgan |
| Tasdiqlashlar | CE/ CQC |
| Toster pechining isitish elementining shakli va o'lchami namuna yoki chizma sifatida sozlanishi mumkin. Pech isitgichi trubkasining diametri bizda 6,5 mm, 8,0 mm, 10,7 mm va boshqalar mavjud. Bizning standart quvur materialimiz zanglamaydigan po'latdir 304. Agar sizga boshqa materiallar kerak bo'lsa, iltimos, bizga oldindan xabar bering. | |
Elektr oshxona plitasining pech isitish elementi jihoz ichida joylashgan. Gaz pechining isitish elementi toster isitish elementiga o'xshash ishlaydi, chunki u pech uchun pishirish elementidan o'tadigan elektr tokini issiqlikka aylantiradi. Zanglamaydigan po'latdan yasalgan pech isitish elementi ideal variant hisoblanadi, chunki u isitish vaqtida mustahkam va uzoq vaqt xizmat qiladi. Hotpoint isitish elementi Pech harorat sensori yoki qizib ketishdan himoya qilish tugmasiga ega. Pech isitish elementlari issiqlikni tarqatishda yaxshi ishlaydi va yuqori issiqlik samaradorligiga ega.
Elektron sanoati vakuumli qoplama, pishirish, chiniqtirish, tavlash, purkash bo'yoq, pechni isitish, havo va boshqa gaz bilan isitish, termoformlash, issiqlik bilan ishlov berish va quritish uskunalarini isitish uchun zanglamaydigan po'latdan yasalgan pech isitish elementlaridan keng foydalanadi.
Ishlab chiqarish jarayonida mijozlarning moslashuvi va tanlov ehtiyojlarini qondira oladigan turli xil pech isitish naychalari shaklini ta'minlash uchun turli xil qoliplardan foydalanish mumkin. Agar kerak bo'lsa, sozlashingiz mumkin!
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













