Mahsulot parametrlari
| Mahsulot nomi | PVX eritish simli isitgich kabeli |
| Izolyatsiya materiallari | Silikon kauchuk |
| Sim diametri | 2,5 mm, 3,0 mm, 4,0 mm va boshqalar. |
| Isitish uzunligi | moslashtirilgan |
| Qo'rg'oshin simining uzunligi | 1000 mm yoki maxsus |
| Rang | oq, kulrang, qizil, ko'k va boshqalar. |
| MOQ | 100 dona |
| Suvdagi qarshilik kuchlanishi | 2000V/min (normal suv harorati) |
| Suvdagi izolyatsiyalangan qarshilik | 750 MOhm |
| Foydalanish | muzdan tushirish isitish simi |
| Sertifikatlash | CE |
| Paket | bitta isitgich va bitta sumka |
| PVX Defrost simli isitgich kabelining uzunligi, kuchlanishi va quvvati zaruratga qarab sozlanishi mumkin. Sim diametri 2,5 mm, 3,0 mm, 3,5 mm va 4,0 mm ni tanlash mumkin. Sim yuzasi o'ralgan shisha olov, alyuminiy yoki zanglamaydigan po'latdan yasalgan bo'lishi mumkin. Themuzdan tushirish simli isitgichQo'rg'oshin simli ulagichli isitish qismi rezina bosh yoki ikki devorli qisqaradigan naycha bilan muhrlanishi mumkin, siz o'zingizning foydalanish ehtiyojlaringizga qarab tanlashingiz mumkin. | |
Mahsulot konfiguratsiyasi
PVX eritish simli isitgich - bu korroziyaga chidamlilik, oksidlanishga chidamlilik, yuqori issiqlik konvertatsiya qilish tezligi, uzoq xizmat qilish muddati va boshqalar kabi xususiyatlarga ega bo'lgan yangi turdagi yuqori texnologiyali isitish materialidir. U 0,0,02MA oqish oqimi bilan yuqori xavfsizlik ko'rsatkichlariga ega. Mahsulot ishlab chiqarish jarayonida 4 kV elektr uchquni teshish sinovidan o'tdi, shuning uchun siz uni hech qanday xavotirsiz ishlatishingiz mumkin. PVX isitish simi turar-joy va villalarni isitish, ofis binolarini isitish, maktablarni isitish, kasalxonalarni isitish, bolalar bog'chalarini isitish, quvurlarni izolyatsiya qilish, yo'l qorlarini eritish va boshqalar kabi keng qo'llaniladi. 12V dan 220V gacha bo'lgan kuchlanish diapazonlaridan foydalanish mumkin.
Mahsulotning afzalliklari
1. U tezda qiziydi va elektr energiyasini issiqlikka aylantirish samaradorligi 99% yoki undan yuqori bo'lib, elektr energiyasi va energiyani tejaydi.
2. Yuqori infraqizil nurlanish tezligi, 8-15 m uzoq infraqizil past haroratli nurlanish inson tanasi uchun foydalidir.
3. Isitish elementi yaxshi antioksidlanish xususiyatlariga ega va qarishga kamroq moyil bo'lib, uni bardoshli va uzoq muddatli qiladi.
4. Qarshilik qiymati barqaror, isitish bir tekis va isitish harorati va isitish energiyasi sim uzunligi va kuchlanishga qarab sozlanishi va boshqarilishi mumkin.
5. Yuqori kuchlanish kuchi. Bir xil ruxsat etilgan oqim yuk maydoni ostida, uglerod tolasining kuchlanish kuchi metall simnikidan 6-10 baravar yuqori va u foydalanish paytida sinmaydi, shuning uchun elektr isitish jarayonida kuchlanish kuchi o'zgarmaydi.
6. Sim uzilganda yoy hosil bo'lmaydi, bu esa yong'inning oldini oladi.
7. Bu yengil, qismlarning og'irligini samarali ravishda kamaytiradi va shu bilan qismlarning texnik ko'rsatkichlarini yaxshilaydi.
8. Kimyoviy xossalari barqaror (korroziya va oksidlanishga chidamli). Kislorodsiz muhitda 3000 daraja Selsiygacha qizdirilganda, uning mexanik xususiyatlari hech qanday o'zgarmaydi, metall sim, PTC va kremniy karbidli elektr isitgichlarning past mustahkamlik va oson oksidlanish hamda yuqori haroratlarda yonish kabi kamchiliklarini bartaraf etadi. Elektr isitish.
9. Uzoq xizmat muddati - Uglerod tolali isitish elementlari bino bilan bir xil xizmat muddatiga ega.
Ishlab chiqarish jarayoni
Xizmat
Rivojlantiring
mahsulot xususiyatlari, chizmasi va rasmini oldi
Iqtiboslar
Menejer so'rovni 1-2 soat ichida qaytaradi va narx taklifini yuboradi
Namunalar
Bluk ishlab chiqarishdan oldin mahsulot sifatini tekshirish uchun bepul namunalar yuboriladi
Ishlab chiqarish
mahsulot spetsifikatsiyasini yana tasdiqlang, keyin ishlab chiqarishni tashkil qiling
Buyurtma
Namunalarni tasdiqlaganingizdan so'ng buyurtma bering
Sinov
Bizning QC guruhimiz yetkazib berishdan oldin mahsulot sifatini tekshiradi
Qadoqlash
kerak bo'lganda mahsulotlarni qadoqlash
Yuklanmoqda
Tayyor mahsulotlarni mijozning konteyneriga yuklash
Qabul qilinmoqda
Buyurtmangizni qabul qildik
Nima uchun bizni tanlang
•25 yillik eksport va 20 yillik ishlab chiqarish tajribasi
•Zavod taxminan 8000 m² maydonni egallaydi
•2021-yilda barcha turdagi ilg'or ishlab chiqarish uskunalari, jumladan, kukunli to'ldirish mashinasi, quvurlarni qisqartirish mashinasi, quvurlarni bükme uskunalari va boshqalar almashtirildi.
•o'rtacha kunlik ishlab chiqarish taxminan 15000 dona
• Turli xil kooperativ mijozlar
•Moslashtirish sizning talabingizga bog'liq
Sertifikat
Tegishli mahsulotlar
Zavod rasmi
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














