| Mahsulot nomi | Sovutgichli muzdan tushirish isitgichi ulgurji va ishlab chiqaruvchi |
| Quvur diametri | 6,5 mm |
| Uzunlik | 360mm, 380mm, 410mm, 460mm, 510mm yoki maxsus |
| Quvvat | 345W yoki maxsus |
| Kuchlanishi | 110V-230V |
| Terminal modeli | 6,3 mm |
| Paket | standart paket kartonga yoki bitta sumka bilan bitta isitgichga qadoqlangan. |
| MOQ | 100 dona |
| Sertifikatlash | Idoralar, CQC |
| Foydalanish | muzlatgich, muzlatgich va boshqalar uchun muzdan tushirish. |
| 1. JW isitgichi muzlatgichli muzdan tushirish isitgichining ulgurji savdosi va ishlab chiqaruvchisi bo'lib, bizning muzdan tushirish isitgichi naychasining spetsifikatsiyasi mijozning chizmasi yoki rasmi sifatida sozlanishi mumkin. Naychali muzdan tushirish isitgichining shakli asosan tekis, U shakli, AA turi va boshqa maxsus shakllarga ega. 2. Bog'lanish uzunligidagi eritish isitgichi 360 mm, 410 mm, 460 mm, 510 mm, 560 mm va 580 mm ga ega, ba'zi mijozlarda boshqa uzunliklar ham mavjud, uni sozlash mumkin va bizda standartlari yo'q. 3. Muzdan tushirish isitish trubkasi to'plami uchun bizning standartimiz isitgichni to'g'ridan-to'g'ri kartonga qadoqlaydi va biz isitgichni sumka bilan, bitta isitgichni bitta sumka bilan va har bir karton uchun 100 donadan qadoqlashimiz mumkin. | |
Sovutgichli muzdan tushirish isitgichi qobiq sifatida 304 zanglamaydigan po'latdan yasalgan va spiral elektr termal qotishma sim (nikel xrom, temir xrom qotishmasi) naychaning markaziy eksenel yo'nalishi bo'ylab taqsimlangan. Bo'sh hovli yaxshi izolyatsiya va issiqlik o'tkazuvchanligiga ega MgO kukuni bilan to'ldirilgan. Isitish trubkasi va qo'rg'oshin liniyasining ulash qismi rezina boshli issiq bosimli muhr yoki issiqlik qisqaradigan yeng bilan muhrlangan, bu esa isitish trubkasining nam muhitda 5 yildan ortiq normal ishlatilishini ta'minlash uchun amalga oshiriladi. Zanglamaydigan po'latdan muzdan tushirish isitish trubkasining qo'rg'oshin simini mijozning talablariga muvofiq sozlash mumkin, standart uzunligi 800 mm va qo'rg'oshin simining tashqi uchiga 6,3 mm, 4,8 mm va boshqalar kabi turli xil terminallar qo'shilishi mumkin.
Muzdan tushirish isitish trubkasi barcha turdagi sovuq saqlash, sovutish, displey, orol shkafi va boshqa muzlatish uskunalari uchun mo'ljallangan va ishlab chiqilgan bo'lib, elektr isitish va muzdan tushirish uchun elektr qismlarini muzdan tushirish uchun mo'ljallangan. Uni muzdan tushirish uchun sovutgich, kondensator va suv idishining tagiga osongina o'rnatish mumkin. Mahsulotning ishlashi 30 yildan ortiq amaliyot bilan tasdiqlangan: u yaxshi muzdan tushirish effektiga ega; Barqaror elektr ishlashi, yuqori izolyatsiyaga chidamliligi; Korroziyaga chidamliligi, qarishga qarshi; Kuchli ortiqcha yuklanish qobiliyati; Kichik oqish oqimi, barqaror va ishonchli; Uzoq xizmat muddati va boshqa xususiyatlar.
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.













