Mahsulot parametrlari
| Mahsulot nomi | Qarshilik pechining isitish elementi |
| Namlik holati izolyatsiyasiga chidamlilik | ≥200MΩ |
| Nam issiqlik sinovidan keyin izolyatsiya qarshiligi | ≥30MΩ |
| Namlik holatidagi oqish oqimi | ≤0.1mA |
| Yuzaki yuk | ≤3.5W/sm2 |
| Quvur diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm va boshqalar. |
| Shakl | tekis, U shakli, W shakli va boshqalar. |
| Qarshilik kuchlanishi | 2000V/min |
| Izolyatsiyalangan qarshilik | 750 MOhm |
| Foydalanish | Pech isitish elementi |
| Quvur uzunligi | 300-7500 mm |
| Shakl | moslashtirilgan |
| Tasdiqlashlar | CE/ CQC |
| Terminal turi | Moslashtirilgan |
| Thepech isitish elementiMikroto'lqinli pech, pechka, elektr panjara uchun ishlatiladi. Pech isitgichining shakli mijozning chizmalari yoki namunalari sifatida sozlanishi mumkin. Quvur diametri 6,5 mm, 8,0 mm yoki 10,7 mm ni tanlash mumkin. JINGWEI ISITISH TELEFONI professional isitish quvurlari fabrikasi bo'lib, kuchlanish va quvvatga egapech isitish elementizaruratga qarab sozlanishi mumkin. Pechning isitish elementi trubkasini tavlash mumkin, tavlagandan keyin trubka rangi to'q yashil rangga ega bo'ladi. Bizda terminal modellarining ko'p turlari mavjud, agar sizga terminalni qo'shish kerak bo'lsa, avval bizga model raqamini yuborishingiz kerak. | |
Mahsulot konfiguratsiyasi
Bizning pech isitish elementimiz yuqori sifatli, arzon narxlarda, uzoq umr ko'rish muddati va yaxshi issiqlik o'tkazuvchanligiga ega. Biz butun dunyo bo'ylab mijozlar uchun har qanday shakl va o'lchamdagi havo fritöz va pech isitish elementlarini sozlaymiz. Agar siz bizning mahsulotlarimizga qiziqsangiz, iltimos, bizga kerakli parametrlarni yuboring.
JINGWEI pech isitish elementlarini eng keng tarqalgan shakllarda - tekis, U shaklidagi, M shaklidagi, W shaklidagi yoki Multipul shaklida ishlab chiqaradi, biz odatda pech isitish elementlarini mijozning maxsus dizayn texnik chizmalariga muvofiq sozlaymiz. Va biz faqat yuqori tozalikdagi modifikatsiyalangan MgO dan foydalanamiz, magniy izolyatsiyasi ko'proq issiqlik o'tkazuvchanligini ta'minlaydi.
Mahsulot xususiyatlari
1. Bosim, korroziya va yuqori haroratga chidamlilik
2. Qattiq zanglamaydigan po'latdan payvandlash jarayoni, ajoyib material, uzoq xizmat muddati.
3. Yuqori zichlikdagi markazlashtirilgan, ixcham tuzilish, yaxshi barqarorlik.
4. Mijoz talablari va chizmalariga muvofiq sozlanishi mumkin.
5. Odatda panjara pechining isitish elementi pechning namlik bilan ishlov berish usuli bilan qabul qilinadi, rangi bej rangda, yuqori haroratda tavlanishi mumkin, elektr isitish trubkasining sirt rangi qora yoki to'q yashil rangda.
JINGWEI ustaxonasi
Ishlab chiqarish jarayoni
Xizmat
Rivojlantiring
mahsulot xususiyatlari, chizmasi va rasmini oldi
Iqtiboslar
Menejer so'rovni 1-2 soat ichida qaytaradi va narx taklifini yuboradi
Namunalar
Bluk ishlab chiqarishdan oldin mahsulot sifatini tekshirish uchun bepul namunalar yuboriladi
Ishlab chiqarish
mahsulot spetsifikatsiyasini yana tasdiqlang, keyin ishlab chiqarishni tashkil qiling
Buyurtma
Namunalarni tasdiqlaganingizdan so'ng buyurtma bering
Sinov
Bizning QC guruhimiz yetkazib berishdan oldin mahsulot sifatini tekshiradi
Qadoqlash
kerak bo'lganda mahsulotlarni qadoqlash
Yuklanmoqda
Tayyor mahsulotlarni mijozning konteyneriga yuklash
Qabul qilinmoqda
Buyurtmangizni qabul qildik
Nima uchun bizni tanlang
•25 yillik eksport va 20 yillik ishlab chiqarish tajribasi
•Zavod taxminan 8000 m² maydonni egallaydi
•2021-yilda barcha turdagi ilg'or ishlab chiqarish uskunalari, jumladan, kukunli to'ldirish mashinasi, quvurlarni qisqartirish mashinasi, quvurlarni bükme uskunalari va boshqalar almashtirildi.
•o'rtacha kunlik ishlab chiqarish taxminan 15000 dona
• Turli xil kooperativ mijozlar
•Moslashtirish sizning talabingizga bog'liq
Sertifikat
Tegishli mahsulotlar
Zavod rasmi
So'rovdan oldin, iltimos, bizga quyidagi texnik xususiyatlarni yuboring:
1. Bizga rasm yoki haqiqiy rasmni yuborish;
2. Isitgichning o'lchami, quvvati va kuchlanishi;
3. Isitgichning har qanday maxsus talablari.
Kontaktlar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














